15-lecie restauracji Przystań&Marina. Licytacja dla dzieci pracowników

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Restauracja Przystań&Marina w tym roku obchodzi jubileusz 15-lecia. Z tej okazji właściciele zorganizowali specjalną kolację, podczas której na talerzach królowało 15 smaków. Najważniejsza była jednak licytacja, z której dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację dla dzieci pracowników restauracji.
  • Zaczęliśmy 15 lat temu od restauracji Przystań. Początkowo ideą była mała kawiarenka przyjazna, z dobrą kawą i włoską i z dobrym klimatem. I tak ruszyliśmy. Od pierwszego dnia nas zaskoczyło zainteresowanie gości. Z czasem zaczęliśmy się pomału rozrastać, ponieważ po półtora roku dodaliśmy Marinę. Ponieważ goście chcieli, pytali o spotkania w zamkniętym gronie, w zamkniętej części lokalu – mówi Agnieszka Chmielewska, właścicielka restauracji Przystań&Marina.

  • Mamy gości, którzy zaczynali od swojej pierwszych zaręczyn, później brali śluby, a potem były obiady, gdzie chrzcili swoje dzieci, a potem te dzieci już poszły do szkół. Kawał czasu. Z niektórymi gośćmi naprawdę jesteśmy zżyci od 2008 r. Jakie to jest miejsce? Miejsce przyjazne, w którym nasi goście lubią spędzać czas i z tego się bardzo cieszymy – mówi Marcin Chmielewski, właściciel restauracji Przystań&Marina.

Tak zaczęła się przygoda, która trwa 15 lat. Mimo pandemii i trudnej sytuacji branży gastronomicznej, restauracje prowadzone przez państwa Chmielewskich wciąż są obecne na kulinarnej mapie Wrocławia. 

  • Jesteśmy zżyci, zaprzyjaźnieni z gośćmi, ale też z pracownikami i byłymi pracownikami, którzy na dzisiejszej kolacji przyszli gotować dla nas, którzy dorastali razem z nami i którzy dzisiaj są z nami. Cały wieczór ma charakter charytatywny, ponieważ w ciągu naszego istnienia naszym pracownikom urodziły się dzieci, ponieważ urodziły się też dzieci, które wymagają rehabilitacji. Stwierdziliśmy, że ta wyjątkowa okazja z okazji urodzin każdych, bo generalnie każde nasze urodziny świętujemy i przekazujemy od pewnego czasu już na rehabilitację naszych dzieci, które tego potrzebują – mówi Agnieszka Chmielewska, właścicielka restauracji Przystań&Marina.

  • Na licytacji przede wszystkim główną atrakcją będzie koszulka Karoliny Woźniacki. Obok tej koszulki jest kartka podpisana przez nią dla zwycięzcy – mówi Piotr Bartyś, współprowadzący licytację.

Podczas całego wieczoru udało się zebrać ponad 37 tysięcy złotych, które zostaną przeznaczone na rehabilitację dla Borysa i Wiktorii. 

Zobacz również

Po katastrofie z 2022 roku Odra nadal jest w bardzo kiepskim stanie. Marszałek Sejmu Szymon Hołownia spotkał się dzisiaj ze środowiskiem proekologicznym Wrocławia, aby przedyskutować to, co można zrobić, aby poprawić stan jakości rzeki Odry oraz innych rzek w Polsce.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy