2. Międzynarodowa Konferencja Interdyscyplinarna na Uniwersytecie Wrocławskim

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Koło Naukowe Interdyscyplinarnych Działań Europejskich przeprowadza 2. Międzynarodową Konferencję, która odbędzie się w dniach 19-21 listopada 2021 r. pt. (Nie)równość. Oblicza współczesnej Europy.

Mamy bardzo dużo zgłoszeń od studentów i doktorantów z różnych ośrodków z Polski i Europy, m.in. ze Słowacji, Australii i Niemiec. Także jeśli chodzi o prelegentów, po przeczytaniu abstraktów, mamy do czynienie z doświadczonymi osobami, które prowadzą badania. Już na ten moment możemy stwierdzić, że jeśli chodzi o samą konferencję, będzie bardzo wartościowa pod względem merytorycznym. Już nie możemy się doczekać samej konferencji i spotkania się „na żywo” i on-line   – mówi Klaudia Kucharzyk, Koło Naukowe Interdyscyplinarnych Działań Europejskich. 

Każdy może w konferencji wziąć udział on-line. Termin zgłaszania uczestnictwa jest do listopada i wtedy słucha się przez platformę ZOOM – mówi Dominika Wiśniewska, Koło Naukowe Interdyscyplinarnych Działań Europejskich.

 —Konferencja będzie się odbywała stacjonarnie w Centrum Willy Brandta oraz zdalnie poprzez platformę ZOOM. Wszelkie potrzebne informacje można znaleźć na naszym FB, na Instagramie i na naszym kanale YT – mówi Karolina Wasiukiewicz, Koło Naukowe Interdyscyplinarnych Działań Europejskich. 

Czy będzie można liczy na pomoc tłumaczy? Oczywiście tak. Dostaliśmy zgłoszenia od studentów, od tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem. Dajemy każdemu szansę, aby mógł się wykazać. Każdemu, kto chce spróbować swoich sił – mówi Hubert Lewkowicz, Koło Naukowe Interdyscyplinarnych Działań Europejskich. 

Cieszymy się, że będziemy mogli spotkać się z naszymi prelegentami i studentami, bo w czasie pandemii często jest z tym problem – dodaje Karolina Wasiukiewicz, Koło Naukowe Interdyscyplinarnych Działań Europejskich. 

Zobacz również

Saszetka z nasionami roślin pszczelego pożytku, a więc pożytecznych dla owadów zapylających wystarczy na zasianie nawet 4 metrów kwadratowych. Owady są nam niezbędne do życia i dlatego warto im pomóc, siejąc rośliny, z których będą mogły czerpać nektar i pyłki.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy