36. edycja Targów Dobrego Designu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Meble, biżuteria, letnie kolekcje mody, naturalne kosmetyki, a nawet rośliny - to wszystko i wiele innych ciekawych rzeczy można będzie znaleźć na Targach Dobrego Designu. Będzie to już 36. edycja tego wydarzenia, na którą zaproszeni są wszyscy, a szczególnie miłośnicy wzornictwa przemysłowego oraz sztuki użytkowej.

W tym roku to specjalna edycja, ponieważ długo wyczekiwana. Mamy letni powiew świeżości, gościmy blisko 80 marek na dwóch piętrach w budynku na Wyspie Słodowej – mówi Magdalena Grobelna, organizatorka Targów Dobrego Designu.

Targi Dobrego Designu organizowane są od 2015 roku i zazwyczaj odbywają się kilka razy w ciągu roku. Ze względu na pandemię niektóre edycje odbyły się w formie online, ale 36. edycja odbędzie się już stacjonarnie w Concordii.,

Mamy też podczas tej edycji wydarzenia towarzyszące. Przez Związek Artystów Szkła będzie przygotowany pokaz formowania szkła w ogniu palnika – zapowiada Magdalena Grobelna.

Jedną z zalet targów w formie stacjonarnej jest to, że uczestnicy będą mogli bezpośrednio poznać twórców i wystawców.

Wolimy jednak spotykać się bezpośrednio. To jest taka wartość dodana do naszego wydarzenia, czyli spotkanie bezpośrednie odbiorcy z twórcą, możliwość wymiany inspiracji. Także jest to dla nas też bardzo ważne podczas tego wydarzenia – mówi Magdalena Grobelna, organizatorka Targów Dobrego Designu.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie w najbliższą sobotę, czyli 19 czerwca w godzinach od 11.00 do 19.00. O 16.00 odbędą się również warsztaty. Całe wydarzenie jest bezpłatne, także jeszcze raz serdecznie zapraszamy, przyjeżdżajcie, odwiedzajcie, zobaczcie dobry design i rzemiosło polskich projektantów z całej Polski – mówi Agnieszka Pająk, współorganizatorka Targów Dobrego Designu.

Organizatorzy wydarzenia zapraszają również do udziału w konkursie z nagrodami. Więcej informacji na temat wydarzenia oraz konkursu można znaleźć na stronie facebookowej Dobrego Designu.

Zobacz również

Zamek Piastowski w Jaworze jest miejscem, które przez sporą część swojej historii pełniło funkcję więzienia, zarówno nazistowskiego, jak i komunistycznego. Jednak pod koniec lat 80. artystyczne środowiska zaczęły wykorzystywać jego przestrzeń do twórczości artystycznej. Obecnie jest to miejsce alternatywnej sztuki i muzyki.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy