5. edycja Crew Meeting w Krośnicach

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
5. edycja zlotu samochodów modyfikowanych Crew Meeting już za nami. Wydarzenie jest skierowane do miłośników motoryzacji tuningowanej i tym razem odbyło się na terenie Kolei Wąskotorowej w gminie Krośnice.

To jest juz 5. edycja. Zaczęło się to wszystko w sumie od tego, że kupiliśmy swój pierwszy samochód, pojechaliśmy na pierwsze zloty, w tym przypadku był to bodajże zlot VAGDAY w Żmigrodzie, który kiedyś tam był organizowany. Wtedy wpadliśmy po prostu ze znajomymi na pomysł skoro można tam to robić, czemu nie zrobić tego tutaj na ziemi milickiej – mówi Adrian Nestoruk, organizator zlotu „Crew Meeting”.

W tym roku w wydarzeniu uczestniczyło ponad 100 różnych modeli samochodów tuningowanych. Wśród nich oczywiście są te, które przyjeżdżają na zlot Crew Meeting od lat.

Na Crew Meetingu jestem już po raz piąty. Każdego roku progres jest coraz większy, poziom imprezy jest na wysokim poziomie, auta coraz lepsze, organizatorzy robią świetną robotę – opowiada Patryk, uczestnik zlotu „Crew Meeting”.

Zanim uczestnicy zgłoszą swoje auto do udziału w wydarzeniu, przechodzi ono tak zwany proces modyfikacji, czyli proces przygotowawczy, który składa się z wielu etapów.

Przyjechałem Volkswagenem Caddy. Zakres modyfikacji jest obszerny od przerobienia auta z wersji pierwszej, bo to jest Caddy z 2004 roku. Felgi się zmieniły, układ hamulcowy, silnik, układ wydechowy, no w tym aucie prawie wszystko zostało zmienione – dodaje Patryk.

Wygląda to w ten sposób, że samochody wysyłają do nas zgłoszenia, my je rozpatrujemy pod względem modyfikacji, które są przeprowadzone i oczywiście wyglądu. Jest tu dosłownie wszystko, są tu samochody z Europy, są samochody z Japonii, a także te które są sprowadzane bezpośrednio ze Stanów Zjednoczonych, jakieś unikatowe edycje samochodów. Jest ich mnóstwo – wszystkie marki tutaj są – mówi Adrian Nestoruk.

Mimo tego, że pogoda tym razem nie dopisała uczestnicy dobrze się bawili i już czekają na kolejny zlot.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy