9.edycja „Koduj z Gigantami”. Zapisy trwają

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
We wrześniu na miłośników programowania czeka kolejna, tym razem 9. edycja ogólnopolskich warsztatów „Koduj z Gigantami”. Wydarzenie jest skierowane do uczniów szkól podstawowych i ponadpodstawowych oraz ma na celu między innymi popularyzację programowania wśród dzieci i młodzieży. Warsztaty będą prowadzone w całej Polsce, przez najlepszych trenerów zarówno stacjonarnie, jak i online.

Nasi uczestnicy będą w stanie razem z prowadzącym stworzyć grę-program-aplikację, która pomoże im zdecydować, która gra jest właśnie najlepsza we wszechświecie. Nasza akcja tym razem ma również zasięg międzynarodowy. Dlatego, że mamy już „Koduj z Gigantami” między innymi w Chorwacji czy Hiszpanii, więc serdecznie zapraszamy również zagranicznych odbiorców – mówi Adrian Czechowski, Giganci Programowania.

Akcja „Koduj z Gigantami będzie osadzona w 7 najpopularniejszych grach. Organizatorzy zapowiadają, że na uczestników czeka wiele nowości.

Przede wszystkim angażujemy nowe środowiska, staramy się pokazać nowe środowiska programowania. Poprzednio bazowaliśmy głównie na Scratchu, teraz pojawia się również Minecraft, również programowanie aplikacji mobilnych. Więc cały czas staramy się dokładać coś nowego – podkreśla Adrian Czechowski.

Warsztaty będą podzielone na różne grupy wiekowe. W zajęciach mogą wziąć udział dzieci i młodzież od 7. do 19. roku życia. 

Zapisywać się można cały czas, jeszcze trwają zapisy. Można się zapisać przez naszą stronę, tam znajdziemy formularz zgłoszeniowy, przez który możemy wybrać, która kategoria wiekowa nas interesuje, jakie konkretne zajęcie. Można wybrać wersję stacjonarną oraz wersję online i cieszyć się wspaniałymi wrażeniami. Startujemy już w najbliższy weekend – dodaje Adrian Czechowski, Giganci Programowania.

Co ważne udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny. Zajęcia będą prowadzone przez cały miesiąc, w różnych lokalizacjach, a także online od 11 września. Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie www.giganciprogramowania.edu.pl.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy