Akademicki chór PWR-u śpiewa online

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Akademicki Chór Politechniki Wrocławskiej mimo pandemii koronawirusa śpiewa i występuje w sieci ciesząc słuchaczy. Jak mówi dyrygentka chóru decyzja o przeniesieniu swojej twórzości do internetu była spontaniczna.

Utwór się udał i to w jakim stylu. Partie muzyczne chórzyści nagrali sami w swoim zaciszu domowym. Filmiki zmontował maturzysta, który interesuje się realizacją dźwięku, tak powstał utwór, który podbił serca słuchaczy.

Akademicki Chór Politechniki Wrocławskiej to organizacja, która łączy miłośników i pasjonatów śpiewu, którzy poza codziennymi obowiązkami realizują swoje pasje. Chór PWR-u nie zwalnia tempa, a zrealizowanych utworów online, jak zapowiada będzie więcej. Planowany jest także duży występ w internecie chórów akademickich Politechnik z całej Polski.

Czekamy na produkcje muzyczną chórów z całej Polski. Muzyka to uśmiech, który jest nam teraz potrzebny w tym trudnym czasie. Więcej informacji i utwór można znaleźć na facebooku akademickiego chóru PWR-u.

Zobacz również

W polskim społeczeństwie nadal dość mocno żyje tradycja „zastaw się, a postaw się”. Szczególnie po rodzinnych imprezach lub świętach, jedzenia na stole jest po prostu za dużo. Aby ograniczyć marnowanie żywności i nauczyć dzielenia się tym co mamy, we Wrocławiu i innych miastach Polski powstają tak zwane lodówki społeczne.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy