Akrobaki Show

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Akrobatyczna historia o motylu, który na swojej drodze napotyka wiele przeszkód. Dzieci z grupy Magnifica juz w najbliższą sobotę - 1 lutego zawładną sceną ATM-u na wrocławskich Bielanach.

Za nami próby do Akrobaki Show. W sobotę można spodziewać się wielu emocji, przez spektakl przewieją się różne historie. Obserwujemy motyla, który przemieszcza się po różnych krainach, dzięki czemu na same przygody – mówi Maja Lewicka, reżyserka spektaklu. 

To przedstawienie jest bardzo specjalne, grają w nim tylko dzieci, żaden dorosły. Dzieje sie bardzo dużo – szarfy, kółka, różnego rodzaju skoki, salta. Naprawdę warto przyjść – dodaje Nina Lipska, grająca pajęczyce.

Akrobaki Show to spektakl grupy Magnifica, która na co dzień prowadzi zajęcia z akrobatyki sportowej dla dzieci i młodzieży. Spektakl powstał z okazji piątych urodzin grupy, a sama grupa z pasji.

Chyba kwestia spełniania marzeń. Byłe kiedyś akrobatą. Po zakończeniu kariery sportowej występowaliśmy w różnych miejscach. Chciałem zostać w tym świecie. Potem narodził się pomysł, żeby stworzyć bazę szkoleniową dla młodych artystów-akrobatów – przyznaje Paweł Undziakiewicz, organizator przedstawienia.

Sami organizatorzy przedstawienia podkreślają, że akrobatyka sportowa jest jedną z najlepszych dyscyplin w rozwoju młodych sportowców. Pomaga rozwijać koordynację, motorykę, a także gibkość. To jednak nie wszystko. 

To przede wszystkim zabawa. Do tego satysfakcja, kiedy uda ci się wykonać nowy element. To jest nie do opisania – komentuje młoda akrobatka.

Spektakl jest nie do opisania. Masa emocji, jaka tam panuje i dotyka widza. Od strachu, uśmiechu, zachwytu. Emocje balansują na ogromnym wachlarzu. Każdy widz wychodzi pod wrażeniem – podsumowuje organizator. 

Sobotnie spektakle rozpoczną się o 14:00 i 16:30 na scenie ATM-u.

Zobacz również

Saszetka z nasionami roślin pszczelego pożytku, a więc pożytecznych dla owadów zapylających wystarczy na zasianie nawet 4 metrów kwadratowych. Owady są nam niezbędne do życia i dlatego warto im pomóc, siejąc rośliny, z których będą mogły czerpać nektar i pyłki.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy