Aktywny Dzień Sportu w gminie Czernica

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Sport to emocje: uśmiech, radość, a także łzy przegranych. Sport, to także ruch i aktywność fizyczna. W szkole w Kamieńcu Wrocławskim w gminie Czernica, odbył się Dzień Sportu, po to aby dzieci mogły oderwać się od komputera i poruszać się podczas bezpłatnych zajęć.

Aglomeracja Wrocławska organizuje w te wakacje bezpłatne multisportowe dni, warsztaty z gry w frisbee ultimate, bule, i inne sporty nieolimpijskie, aby młodzież mogła się poruszać, nauczyć czegoś nowego w wakacje.

Koordynatorzy dni sportowych jeżdżą po gminach na Dolnym Śląsku, aby prowadzić sportowe spotkania dla młodzieży, do końca wakacji organizatorzy będą przemierzać cały Dolny Śląsk.

Dzieci i młodzież mają szansę nauczyć się także podstawowych elementów gry w ultimate frisbee. W kolejnych dniach sportowe zajęcia i artystyczne eventy odbędą się w Brzegu, Żmigrodzie oraz Sycowie. Rozpiskę z darmowymi zajęciami dla dzieci, można znaleźć na stronie aglomeracji wrocławskiej – http://aglomeracja.wroclaw.pl, bo warto się ruszać.

Najnowsze wiadomości

Najnowsze programy