Aktywny Dzień Sportu w gminie Czernica

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Sport to emocje: uśmiech, radość, a także łzy przegranych. Sport, to także ruch i aktywność fizyczna. W szkole w Kamieńcu Wrocławskim w gminie Czernica, odbył się Dzień Sportu, po to aby dzieci mogły oderwać się od komputera i poruszać się podczas bezpłatnych zajęć.

Aglomeracja Wrocławska organizuje w te wakacje bezpłatne multisportowe dni, warsztaty z gry w frisbee ultimate, bule, i inne sporty nieolimpijskie, aby młodzież mogła się poruszać, nauczyć czegoś nowego w wakacje.

Koordynatorzy dni sportowych jeżdżą po gminach na Dolnym Śląsku, aby prowadzić sportowe spotkania dla młodzieży, do końca wakacji organizatorzy będą przemierzać cały Dolny Śląsk.

Dzieci i młodzież mają szansę nauczyć się także podstawowych elementów gry w ultimate frisbee. W kolejnych dniach sportowe zajęcia i artystyczne eventy odbędą się w Brzegu, Żmigrodzie oraz Sycowie. Rozpiskę z darmowymi zajęciami dla dzieci, można znaleźć na stronie aglomeracji wrocławskiej – http://aglomeracja.wroclaw.pl, bo warto się ruszać.

Zobacz również

Po katastrofie z 2022 roku Odra nadal jest w bardzo kiepskim stanie. Marszałek Sejmu Szymon Hołownia spotkał się dzisiaj ze środowiskiem proekologicznym Wrocławia, aby przedyskutować to, co można zrobić, aby poprawić stan jakości rzeki Odry oraz innych rzek w Polsce.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy