Ambasadorzy karier w Wyższej Szkole Handlowej

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Na razie korytarze uczelni są puste, ale wszyscy liczą na to, że już w październiku to się zmieni i studenci wrócą do sal. Sześcioro studentów Wyższej Szkoły Handlowej weźmie udział w programie Ambasadorzy Karier.

– Ambasadorzy będą uczyli się zawodu z branży marketingu i HR. Będą pomagali w działaniach uczelni. Ogromną zaletą tego programu jest to, że studenci zdobywają doświadczenie – mówi Kamila Pihur, kierowniczka biura karier WSH.

Studenci oprócz uczenia się zawodu i zbierania praktycznej wiedzy, poznają specjalistów z dziedziny marketingu i HR-u. Rekrutacja rozpocznie się w październiku.

– Na naszej stronie i social mediach będzie link do formularza zgłoszeniowego. Proszę śledzić naszą stronę. Jedyna rzecz – studenci muszą znać język angielski i dobrze się nim posługiwać. Do tego zainteresowanie branżą HR i marketingiem – dodaje Kamila Pihur, kierowniczka biura karier WSH.

Program będzie rozłożony na cały rok, tak, aby można go było połączyć ze studiowaniem. 

Przed ambasadorami bardzo fajne działania. To nie tylko tworzenie fajnych filmów i treści contentowych, ale organizowanie wydarzeń, konferencji, targów pracy. Bardzo dużo działań na uczelni od kuchni – dodaje Kamila Pihur, kierowniczka biura karier WSH.

Do tej pory udało się zrealizować dwie edycje. Pandemia nie powstrzymała ani studentów ani ich kreatywności.

Nasi ambasadorzy zdalnie i samodzielnie nagrali kilka wartościowych filmów, które nadal można oglądać w sieci o biurze karier, o tym jak zdobyć pracę w trakcie pandemii, a także o praktykach i doświadczeniach studentów – podsumowuje Kamila Pihur, kierowniczka biura karier WSH.

Zobacz również

Zamek Piastowski w Jaworze jest miejscem, które przez sporą część swojej historii pełniło funkcję więzienia, zarówno nazistowskiego, jak i komunistycznego. Jednak pod koniec lat 80. artystyczne środowiska zaczęły wykorzystywać jego przestrzeń do twórczości artystycznej. Obecnie jest to miejsce alternatywnej sztuki i muzyki.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy