Aquapark Wrocław. Nowe baseny i zjeżdżalnia

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Wrocławski Aquapark rozbudowuje się z myślą o gościach. Na zewnątrz obiektu powstaną dwa nowe baseny, a wewnątrz do dyspozycji odwiedzających będzie nowa zjeżdżalnia.

Do Aquaparku będą dwa wejścia wejście główne od ul. Borowskiej, a także letnie od ul. Petrusewicza. Na zewnątrz obiektu powstanie duża plaża, a także zostaną otworzone dwa baseny jeden dla dorosłych o długości 38 metrów, a drugi dla najmłodszych i młodzieży.

Nowa zjeżdżalnia ma być dostępna dla gości jeszcze w tym sezonie, oddanie basenów zewnętrznych do użytku jest planowane po wakacjach. Rozbudowa Aquaparku to nie jedyne inwestycje miasta Wrocław dotyczące rozbudy kompleksów basenowych.

Wrocławski Aquapark coraz bardziej szykuje się na wielkie otwarcie. Między innymi w tym celu zainstalowano nowe kamery rejestrujące ciepłotę ciała.

Rzecznik rządu RP zapowiedział, że w pierwszej połowie czerwca po trzymiesięcznej przerwie mają zostać otwarte siłownie, kluby fitness oraz baseny, wrocławski Aquapark już się szykuje na przyjecie nowych gości.

 

Najnowsze wiadomości

Najnowsze programy