Aquapark Wrocław: nowe ceny i zasady

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Wrocławski Aquapark otwiera się, jako pierwszy taki obiekt w Polsce 6 czerwca. Na gości czekają nowe zasady, ceny, a także zjeżdżalnia.

Ceny na ten moment nie są klarowne. Spółka podała jednak wcześniej, że ceny biletów w Aquaparku wzrosną. Kupić będzie można wyłącznie dwugodzinne wejściówki z dodatkowym czasem 30 minut na przebranie się. Za normalny bilet goście zapłacą 38 złotych, a ulgowy 30. Wcześniej seniorzy i studenci mogli wejść na teren obiektu za kwotę 18 złotych. Ceny mogą jednak ulec zmianie.

Aquapark jest gotowy do otwarcia wszystkich stref, czyli saun, basenów relaksacyjnych i sportowych, a także pomieszczeń fitness. W każdej z czterech stref Aquaparku może znajdować się maksymalnie 150 osób. Ważne jest ustawianie się do właściwych kolejek podczas wstępu do odpowiedniej strefy.

W Aquaparku zostały wyremontowane prysznice oraz toalety w strefie rekreacji. Dodatkowo dobudowana została też nowa część szatni.

Na terenie obiektu zostały zamontowane kamery termowizyjne, na podstawie której pracownik może uchwycić osoby z podniesioną temperaturą ciała. Goście ze stanem podgorączkowym oraz gorączką nie będą wpuszczani do Aquaparku.

Oprócz nowych zasad i cen na gości czeka także nowa zjeżdżalnia, za pomocą której można się ścigać.

Wrocławski Aquapark zaprasza od 6 czerwca, apeluje jednak, żeby do obiektu przychodzić w dobrym stanie zdrowia.

Najnowsze wiadomości

Najnowsze programy