Browsing: Marcin Torz

Polityk Platformy Obywatelskiej mówi o odwołaniu przewodniczącego sejmiku. Opowiada też o zbliżających się wyborach samorządowych.

Szef klubu Platformy Obywatelskiej w sejmiku województwa dolnośląskiego mówi o wyborach parlamentarnych, a także analizuje sytuację polityczną w kontekście regionalnym.

O wyborach do parlamentu, ale też o zbliżających się wyborach do samorządu, rozmawiamy z Krzysztofem Majem z zarządu województwa.

Z Jackiem Protasiewiczem rozmawiamy o wyborach do parlamentu i o tym, czym chce się zająć w kolejnej kadencji. Polityk mówi też o wsparciu, którego udzielił mu Rafał Dutkiewicz.

Z kandydatką partii Razem rozmawiamy o zbliżających się wyborach parlamentarnych. Marta Stożek mówi o swoich pomysłach na Polskę i Wrocław.

Marta Stożek, wrocławska kandydatka Lewicy do Sejmu RP, komentuje najnowszy sondaż wyborczy, w którym Lewica uzyskała 10,2% poparcia. Mówi o powodach, dla których zdecydowała się na udział w wyborach, czym są dla niej prawa człowieka oraz dlaczego jej zdaniem warto zmienić czas pracy z 40 na 35 godzin w tygodniu.

Ewa Wilczyńska przez ostatnie lata kariery dziennikarskiej zajmowała się tematem zbrodni miłoszyckiej. Teraz napisała o niej książkę. Lektura jest pasjonująca.