Kosmiczne warsztaty

Interaktywny plac zabaw “Ślady” to wystawa skierowany do najmłodszych uczestników. Centrum Sztuki WRO zorganizowało dla nich warsztaty o kosmosie i pozaziemskich źródłach energii.

Muzealniaki

Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu organizuje akcję #muzealniaki. Ma ona zachęcać przede wszystkich rodziny z małymi dziećmi do wizyt w muzeach i galeriach sztuki.

EKO Wrocław

Wrocław został dziewiątym miastem biorącym udział w projekcie FoodSHIFT 2030. Ma on na celu, m .in. dostarczenie większej ilości ekologicznie produkowanej żywności do mieszkańców.

Frankowicze

Wyrok TSUE w sprawie afery frankowej zmienia zasady postępowań o umorzenie lub odfrankowienie kredytów waloryzowanych do franka szwajcarskiego. Chętni mogli się dowiedzieć więcej od ekspertów podczas konferencji zorganizowanej na Uniwersytecie Wrocławskim.

Frankowicze konferencja – zapowiedź

Wyrok TSUE oznacza nowe podejście do spraw frankowiczów. Ci, którzy chcieliby się dowiedzieć jak wykorzystać tę szansę, mogą przyjść na Konferencję „W Twojej Sprawie – Kredyt waloryzowany do franka szwajcarskiego”, gdzie eksperci ze świata prawa i ekonomii będą dzielić się swoją wiedzą na ten temat.

NOWY SPEKTAKL CAPITOLU

NULL