Browsing: Mateusz Rabiega

Interaktywny plac zabaw „Ślady” to wystawa skierowany do najmłodszych uczestników. Centrum Sztuki WRO zorganizowało dla nich warsztaty o kosmosie i pozaziemskich źródłach energii.

Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu organizuje akcję #muzealniaki. Ma ona zachęcać przede wszystkich rodziny z małymi dziećmi do wizyt w muzeach i galeriach sztuki.

Wrocław został dziewiątym miastem biorącym udział w projekcie FoodSHIFT 2030. Ma on na celu, m .in. dostarczenie większej ilości ekologicznie produkowanej żywności do mieszkańców.

Wyrok TSUE w sprawie afery frankowej zmienia zasady postępowań o umorzenie lub odfrankowienie kredytów waloryzowanych do franka szwajcarskiego. Chętni mogli się dowiedzieć więcej od ekspertów podczas konferencji zorganizowanej na Uniwersytecie Wrocławskim.

Wyrok TSUE oznacza nowe podejście do spraw frankowiczów. Ci, którzy chcieliby się dowiedzieć jak wykorzystać tę szansę, mogą przyjść na Konferencję „W Twojej Sprawie – Kredyt waloryzowany do franka szwajcarskiego”, gdzie eksperci ze świata prawa i ekonomii będą dzielić się swoją wiedzą na ten temat.