Branża beauty razem!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Zgodnie z nowymi obostrzeniami premiera Mateusza Morawieckiego wszelkie salony kosmetyczne i fryzjerskie zostały zamknięte do odwołania. Jak to wpłynie na branże beauty, która w obecnej sytuacji ma związane ręce?

Cała branża beauty została zamknięta. Ja razem z moimi pracownicami jednak o wiele wcześniej podjęłyśmy tę decyzję. Wszystko dlatego, że nie mogłyśmy zachować bezpiecznego odstępu – mówi Anna Prabucka, właścicielka Magia Salon Urody.

Na Facebooku powstała specjalna grupa – Beauty Razem, która zgromadził już blisko 27 tysięcy członków. Jak opowiada Michał Łenczyński założyciel grupy, jej celem jest przede wszystkim wzajemne wsparcie, ale to nie wszystko.

Wspólnie staramy się, żeby rozmowy z posłami przyniosły konkretne skutki. Przede wszytki chcielibyśmy, żeby cała nasza branża została wpisana na listę tych najbardziej dotkniętych. Oprócz  tego liczymy na specjalne rozwiązania, które pozwolą nam przetrwać – tłumaczy Michał Łenczyński, założyciel grupy Beauty Razem.

Tarcza antykryzysowa powstała, by pomóc przedsiębiorcom w trudnej sytuacji. Dla branży beauty także przewidziano wsparcie, jednak ono może nie wystarczyć.

Ta tarcza dotyczy wszystkich, nam także pomaga w małym stopniu. Są ułatwienia związane z ZUS-em, ulgi względem spłat kredytów tzw. wakacje kredytowe. Natomiast często diabeł tkwi w szczegółach – dodaje założyciel grupy.

 Oprócz konkretnych postulatów, które pojawiają się na grupie, branża beauty stara się nie zostawić swoich klientek w potrzebie.

Dzwonią do nas klientki i pytają co mają robić w przeróżnych sytuacjach. My oczywiście staramy się im na bieżąco pomóc.  Nasze social media przedstawiają , jak zadbać o cerę albo o paznokcie. Osobiście jestem też w trakcie przygotowywania szkoleń online – podsumowuje właścicielka salonu.

Obecna sytuacja z pewnością niełatwa, być może zjednoczy całe środowisko w walce o wspólne dobro.

Zobacz również

Saszetka z nasionami roślin pszczelego pożytku, a więc pożytecznych dla owadów zapylających wystarczy na zasianie nawet 4 metrów kwadratowych. Owady są nam niezbędne do życia i dlatego warto im pomóc, siejąc rośliny, z których będą mogły czerpać nektar i pyłki.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy