Brave Kids 2020. Dzieci uczą się od siebie!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Brave Kids to inicjatywa, która łączy dzieci z całego świata. Od 10 lat uczestnicy projektu spotykali się w międzynarodowym gronie. Tegoroczna 11. edycja jest jednak inna na warsztaty do Wrocławia przyjechały dzieci z całej Polski, a także Ukrainy i Rosji.

Dzieci łączy chęć wspólnego tworzenia, otwartość na drugiego człowieka i umiejętność przełamywania barier. W projekcie Brave Kids o to właśnie chodzi, aby uczestnicy uczyli się od siebie nawzajem.

Podczas tej edycji dzieci z wrocławskich podwórek, mogą nauczyć się żonglować, tańczyć, tworzyć wspólne wydarzenie artystyczne razem. Projekt rozwija uczestników i uczy tolerancji, a także szacunku do osób z innego kraju lub miasta.

Dzieci podczas warsztatów mogą bawić się bezpiecznie przed wejściem na zajęcia mierzona jest temperatura, a także dezynfekowane są ręce.

We Wrocławiu są jeszcze wolne miejsca na warsztaty artystyczne dla dzieci w ramach programu Brave Kids, zabawa rozwija, a dzieci mogą się uczyć od rówieśników.

Zobacz również

Przywrócenie telefonu zaufania, emerytury do 5 tysięcy złotych bez podatku czy dopłata do mieszkań dla młodych i odwołanie Rzecznika Praw Dziecka Mikołaja Pawlaka. To jedne z konkretów, które zaprezentowała koalicja obywatelska na rynku we Wrocławiu. 

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy