Budynek szkolnego schroniska młodzieżowego w Krośnicach czeka na nowego właściciela

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Gmina Krośnice przygotowuje się do jednej z największych transakcji w historii gminy. Mowa o dawnym szkolnym schronisku młodzieżowym. Obiekt znajduję się w Krośnicach w malowniczym otoczeniu Doliny Baryczy.

Obiekt, który znajduje się za mną jest to budynek byłego szkolnego schroniska młodzieżowego w Krośnicach. W tym momencie oczekuje na swojego nowego właściciela. Przyszły inwestor będzie mógł tu stworzyć między innymi dom pomocy społecznej, pensjonat, działalność polegającą na usługach hotelarskich czy inną tego typu – mówi Krystian Okoń, dyrektor CETS-u w Krośnicach.

Miejsce to jest położone w otoczeniu Stawów Krośnickich i przyrody Doliny Baryczy, co czyni to miejsce wyjątkowym. Nieopodal znajduje się także Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Każdy może skorzystać z oferty, która tam jest proponowana, między innymi z rehabilitacji w wodzie. Można korzystać w sezonie z uroków i atrakcji, które znajdują się na terenie Krośnickiej Kolei Wąskotorowej. Cały czas też dysponujemy w ofercie wycieczkami naszymi pojazdami elektrycznymi po całej Dolinie Baryczy. Więc jest to taka oaza spokoju, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie z daleka od miasta i gwaru – mówi Krystian Okoń.

Budynek po dawnym schronisku szkolnym jest zadbany i w pełni wyposażony.

Budynek może pomieścić ponad 80 osób, czyli ma 80 miejsc noclegowych. Więc bardzo duży potencjał dla osoby, która stwierdziłaby, że tutaj mogłaby stworzyć coś fajnego – dodaje Krystian Okoń, dyrektor CETS-u w Krośnicach.

Przetarg zostanie ogłoszony 14 października.

Zobacz również

W godzinach popołudniowych na wysokości ulicy Ruskiej we Wrocławiu doszło do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem motocyklisty, co spowodowało też utrudnienia w ruchu w centrum miasta. Dostaliśmy nagranie z miejsca zdarzenia od naszego widza na kontakt@echo24.tv. Zapytaliśmy wrocławską policję, jak doszło do tego zdarzenia.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy