Campus Polska Przyszłości 2024. Rekrutacja potrwa do 12 maja

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Do 12 maja bieżącego roku potrwa rekrutacja na Campus Polska Przyszłości 2024. Wydarzenie to odbędzie się już w sierpniu w Olsztynie. Jest ono skierowane do osób w przedziale wiekowym od 18 do 35. roku życia. W tym roku wśród tematów przewodnich są „Komfort życia”, „Bezpieczny świat” oraz „Gospodarka i technologie”.

Trwa rekrutacja do 4. edycji Campusu Polska Przyszłości. To jest wydarzenie wyjątkowe. To jedyny taki festiwal społeczny w całej Europie. W ramach Campusu tworzymy taką bezpieczną przestrzeń dla młodych  ludzi do rozmów w atmosferze szacunku, zaufania, gdzie jest miejsce dla każdego bez względu na to, jaką stronę sceny politycznej reprezentuje – mówi Jolanta Niezgodzka, posłanka na Sejm RP.

Na uczestników czekają różne warsztaty, prelekcje, debaty, spotkania ze znanymi politykami, aktorami, artystami i specjalnie zaproszonymi gośćmi.

Byłam uczestniczką pierwszej oraz drugiej edycji Campusu Polska Przyszłości. Jestem przekonana, że jest to świetne miejsce dla każdej młodej Polki i Polaka. To nie tylko możliwość do spotkania się z autorytetami z dziedziny polityki, kina, literatury, sztuki, muzyki. Jest to również szansa na to, aby poznać osoby o podobnych poglądach do nas i wspólnie ze sobą debatować, wspólnie ze sobą spędzać czas i rozmawiać o tym, jak zmienić otaczającą nas rzeczywistość – mówi Dominika Kontecka, nowo wybrana radna Rady Miejskiej Wrocławia. 

To multum wspaniałych przeżyć zarówno na inspirujących warsztatach i panelach, ale także na tych wieczornych aktywnościach, na koncertach, silent disco. Miejsce, gdzie poznaje się ludzi, spotyka się osoby, zarówno o podobnych, jak i innych poglądach, gdzie długo i do późna rozmawia się o polityce, o życiu, o tym wszystkim, co nas otacza i nabiera się nowej perspektywy, nowe spojrzenie na to, jak funkcjonuje państwo, miasto i na to, jak kreować swoją ścieżkę zawodową – mówi Jakub Janas, nowo wybrany radny Rady Miejskiej Wrocławia.

W tegorocznej edycji będzie mogło wziąć udział ponad 1300 osób z całej Polski.

W ramach Campusu Polska Przyszłości zapewniamy każdemu uczestnikowi, uczestniczce wyżywienie i nocleg, trzeba tylko pokryć koszty dojazdu do Olsztyna, dlatego serdecznie zapraszamy. Jeżeli rekrutujecie się na Campus, to musicie sobie zarezerwować termin pomiędzy 23.08 a 29.08. Rekrutacja odbywa się na stronie campuspolska.pl mówi Jolanta Niezgodzka, posłanka na Sejm RP.

Od kilku lat telewizja Echo24 również bierze udział w Campusie Polska Przyszłości i zapewnia obsługę medialną tego wydarzenia, a nasi przedstawiciele prowadzą tam warsztaty filmowe.

Zobacz również

W godzinach popołudniowych na wysokości ulicy Ruskiej we Wrocławiu doszło do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem motocyklisty, co spowodowało też utrudnienia w ruchu w centrum miasta. Dostaliśmy nagranie z miejsca zdarzenia od naszego widza na kontakt@echo24.tv. Zapytaliśmy wrocławską policję, jak doszło do tego zdarzenia.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy