Capitol dla Ukrainy: „Śpiewamy dla tych, którym odebrano dom”

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
„Śpiewamy dla tych, którym odebrano dom” - pod takim hasłem odbędzie się koncert charytatywny organizowany przez Teatr Muzyczny Capitol oraz Fundację Ukraina. Wydarzenie odbędzie się 20 czerwca z okazji Światowego Dnia Uchodźców. Każdy chętny ma jeszcze okazję do tego, aby dołączyć do tej inicjatywy i zakupić bilet w formie cegiełki.

Sprecyzowaliśmy konkretny cel, na który przeznaczymy dochód z naszego koncertu w dniu 20 czerwca. To są tymczasowe domy dla uchodźców z Mariupola, Chersonia. Domy są w Zaporożu, czyli dość blisko – mówi Joanna Kiszkis, rzeczniczka Teatru Muzycznego Capitol.

Na scenie wystąpią znani artyści i artystki Teatru Muzycznego Capitol, którzy zaśpiewają największe przeboje ze spektakli. 

Między innymi z „Hair”, który już jakiś czas temu zszedł z afisza, ale też z „Blaszanego Bębenka”. Piękne piosenki przebojowe z „Liżę twoje serce”, takiego musicalu o powojennym Wrocławiu, bardzo bliskiego tematyce wojny i przemieszczania się ludności. Ale też kilka niespodzianek i kilka piosenek, które nie są w repertuarze naszego teatru – mówi Joanna Kiszkis.

Już teraz widzowie kupili ponad 300 biletów-cegiełek na łączną kwotę 24 tys. zł, ale wolne miejsca jeszcze są. 

Ciągle jeszcze możemy zebrać więcej. Bilety cegiełki kosztują od 50 zł nawet do 1000 zł i na miejscu można będzie jeszcze wpłacić. Wiem, że wszyscy już myślimy o wakacjach, ale naprawdę nie mamy tak mało, żeby się nie podzielić – mówi Joanna Kiszkis, rzeczniczka Teatru Muzycznego Capitol.

Koncert odbędzie się tutaj, w Teatrze Muzycznym Capitol, w poniedziałek 20 czerwca o godz. 19.30. To będzie koncert w całości charytaywny. Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany Fundacji Ukraina. Bądźcie z nami 20 czerwca, w Światowym Dniu Uchodźców na koncercie Capitol dla Ukrainy – mówi Konrad Imiela, Dyrektor Artystyczny Teatru Muzycznego Capitol.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy