Co nowego w programie „Nasz Wrocław” i „Nasz Wrocław Maks”?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Jeśli mieszkamy we Wrocławiu i rozliczamy tutaj podatek PIT, to możemy korzystać z benefitów, które oferuje program „Nasz Wrocław”, a w przypadku osób zameldowanych na stałe w naszym mieście, dostępny jest również program „Nasz Wrocław Maks”. Pozwala to korzystać z darmowych wejść na przykład do Zoo i Afrykarium, Hydropolis, Centrum Historii Zajezdnia, ale też na mecze Śląska Wrocław, jak również ze zniżek partnerów programu. Co roku w grudniu ogłaszane są nowości w programie. Tym razem jest ich łącznie 6.

 –Dla posiadaczy aplikacji „Nasz Wrocław” to jest to bezpłatne wejście na lodowisko przy ulicy Sukielickiej. To inwestycja, która już niebawem w najbliższych tygodniach zostanie otwarta. Z drugiej strony zapraszamy do jeszcze powstającego aquaparku przy ulicy Wilanowskiej, na wrocławskim Zakrzowie. Ten nowy obiekt będzie gotowy również na początku przyszłego roku i również z programem „Nasz Wrocław” będzie można go bezpłatnie odwiedzić – mówi Marcin Obłoza, biuro prasowe Urzędu Miejskiego we Wrocławiu.

Z kolei posiadacze statusu „Nasz Wrocław Maks” będą teraz mogli skorzystać między innymi z darmowego wejścia do kriokomory w centrum „Creator” przy ul. Lotniczej we Wrocławiu.

To także bezpłatne wejście do parku trampolin „Jump 4U”, ale również zniżki do „Teatru Dialogu”, do restauracji Jatki 2.0, czy też 20% zniżka do Ogrodu Botanicznego UWr, to również taka tegoroczna ważna nowość – mówi Marcin Obłoza.

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w programie „Nasz Wrocław” albo „Nasz Wrocław Max”. Wszyscy, którzy płacą tutaj podatki we Wrocławiu, czyli mają rezydencję podatkową we Wrocławiu, ale także ci, którzy są tutaj zameldowani. Wyliczyliśmy, że ekwiwalent tych wszystkich wejść, zniżek albo darmowych wejść, to jest kwota nawet 2700 zł. Doszli do nas kolejni partnerzy, kolejne instytucje kultury i sportu, gdzie można liczyć na zniżki bądź darmowe wejścia. Szczegóły znajdują się na stronie „Nasz Wrocław”. Zapraszam wszystkich. Możemy się zalogować i na telefonicznej aplikacji mieć całe zestawienie i następnie z tego korzystać – mówi Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia.

Obecnie użytkownicy programu „Nasz Wrocław” w ciągu roku mogą skorzystać łącznie z 11 darmowych wejść do różnych miejsc we Wrocławiu, a posiadacze statusu „Nasz Wrocław Maks” z 22.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy