Ćwicz z PWr – wirtualne treningi dla każdego!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Ćwiczyć w domu może każdy - do tego zachęca Politechnika Wrocławska, która wraz z trenerami i studentami tworzy cykl treningów online. Nic tak dobrze nie wpływa na nasze samopoczucie jak ruch.

Na facebooku Akademickiego Klubu Sportowego publikowany jest zestaw różnorodnych ćwiczeń. W ten sposób trenerzy pragną zachęcić studentów i pracowników Politechniki do dbania o sprawność fizyczną. Trening wprowadzający przygotowała studentka Elżbieta Skrzypek. Z kolei Jakub Osóbka zaprezentował, jak prawidłowo się dbać o kręgosłup.

– Witajcie w domowym studio ćwicz zdrowo z PWR. Dziś o rozciąganiu kanapowym, o stanach bólowych kolan i kręgosłupa lędźwiowego – mówi Jakub Osóbka, pracownik Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Politechniki Wrocławskiej.

Trenerzy Studium Wychowania Fizycznego i Sportu PWr zachęcają do regularnych ćwiczeń – rano, w przerwie między kolejnymi wykładami i zajęciami online lub oglądaniem seriali.

– Chciałam wam dziś zaproponować trening spokojny, delikatny. Rozgrzewkę zrobimy wspólnie – zapowiada Anna Lisek, pracownik Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Politechniki Wrocławskiej.

Treningów jest masa. Każdy znajdzie coś dla siebie, między innymi można nauczyć się żonglować.

– Żonglowanie jest świetnią czynnością, która cudownie wpływa na nasz mózg, poprawia koncentrację i koordynację ruchową – dodaje Jakub Osóbka, pracownik Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Politechniki Wrocławskiej.

Dzięki ćwiczeniom po kwarantannie dużo łatwiej będzie wrócić osobom do uprawiania sportu. Więcej informacji można zaleźć na facebooku Akademickiego Klubu Sportowego PWr.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy