Cykl spotkań. Naucz się boksu za darmo!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Na wrocławskim Szczepinie rusza cykl darmowych spotkań dla kobiet. Uczestniczki warsztatów mogą nauczyć się boksu, a także zrelaksować się podczas ćwiczenia yogi.

Stowarzyszenie Serce Szczepina przygotowało cały wachlarz spotkań i warsztatów, po to aby mieszkanki mogły się zintegrować, samodoskonalić i odkryć swoją kobiecość. Wrocławianie popierają takie lokalne inicjatywy.

Na darmowe zajęcia i warsztaty dla Pań są jeszcze wolne miejsca, jednak zainteresowanie wydarzeniem jest bardzo duże. Zapisać się można za pomocą maila: serceszczepina@gmail.com

Finałem projektu będzie spotkanie z wizażystką, florystką i fotografem i wykonanie sesji fotograficznej na tle bloków. Cel to pokazanie kobiet, które rozkwitły na blokowisku. Zapisy na warsztaty trwają więcej informacji można znaleźć na Facebooku – Kwiaty na blokowisku. Projekt jest dofinansowany w ramach Programu Mikrogranty "NGO” realizowanego ze środków Gminy Wrocław.

Zobacz również

We Wrocławiu już po raz czwarty została zorganizowana konferencja Management 360, która jest skierowana do managerów, ale też do wszystkich osób, które są zainteresowane zarządzaniem. Do udziału w tegorocznej edycji zostało zaproszonych ponad 20 prelegentów, którzy rozmawiają z uczestnikami między innymi na temat tego, jak współpracować z klientami, jak przeprowadzać trudne rozmowy oraz na temat młodego pokolenia w pracy. Konferencja rozpoczęła się 20 września i potrwa do 22 września.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy