Cykl spotkań. Naucz się boksu za darmo!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Na wrocławskim Szczepinie rusza cykl darmowych spotkań dla kobiet. Uczestniczki warsztatów mogą nauczyć się boksu, a także zrelaksować się podczas ćwiczenia yogi.

Stowarzyszenie Serce Szczepina przygotowało cały wachlarz spotkań i warsztatów, po to aby mieszkanki mogły się zintegrować, samodoskonalić i odkryć swoją kobiecość. Wrocławianie popierają takie lokalne inicjatywy.

Na darmowe zajęcia i warsztaty dla Pań są jeszcze wolne miejsca, jednak zainteresowanie wydarzeniem jest bardzo duże. Zapisać się można za pomocą maila: serceszczepina@gmail.com

Finałem projektu będzie spotkanie z wizażystką, florystką i fotografem i wykonanie sesji fotograficznej na tle bloków. Cel to pokazanie kobiet, które rozkwitły na blokowisku. Zapisy na warsztaty trwają więcej informacji można znaleźć na Facebooku – Kwiaty na blokowisku. Projekt jest dofinansowany w ramach Programu Mikrogranty "NGO” realizowanego ze środków Gminy Wrocław.

Zobacz również

W polskim społeczeństwie nadal dość mocno żyje tradycja „zastaw się, a postaw się”. Szczególnie po rodzinnych imprezach lub świętach, jedzenia na stole jest po prostu za dużo. Aby ograniczyć marnowanie żywności i nauczyć dzielenia się tym co mamy, we Wrocławiu i innych miastach Polski powstają tak zwane lodówki społeczne.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy