Czwarta Wielka Wrocławska Potańcówka Wolności

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Czwarta Wielka Wrocławska Potańcówka Wolności już w sobotę - 11 września. Poprzednie odsłony cieszyły się dużym powodzeniem. Wrocławianom brakowało takich wydarzeń po długich miesiącach w zamknięciu, dlatego organizatorzy nie zwalniają tempa.

Z każdą potańcówką jest nas coraz więcej. Wcześniej były to miesiące wakacyjne, więc odwiedziło nas wielu turystów. Teraz także liczymy na wiele osób. Potańcówka jest już popularna także poza Wrocławiem, wiele miast się na nas wzoruje – mówi Dobrosława Binkowska, organizatorka wydarzenia, prezeska Stowarzyszenia Osiedla dla Wrocławia.

Organizatorka zdradza, że po mieszkańcach Wrocławia widać, że są spragnieni wspólnej zabawy, dlatego tak licznie przychodzą na plac Wolności. 

To mnie bardzo cieszy. Wczoraj oglądałam zdjęcia z potańcówek i widzę, jak przekrojowe jest to wydarzenie pod kątem wieku, grup społecznych. Wszyscy bawią się w jednym miejscu do jednej muzyki. To jest piękne – dodaje Dobrosława Binkowska, organizatorka wydarzenia, prezeska Stowarzyszenia Osiedla dla Wrocławia.

Podczas kolejnej potańcówki na wrocławian czeka bicie rekordu.

Serdecznie zapraszam wszystkich. Chcemy pokazać, że we wrocławianach jest siła, dlatego chcemy pobić rekord w tańcu do Jeruzalem. 11 września o godz.19:00 zaczniemy przygotowywania, każdy będzie mógł nauczyć się kroków. Potem pod nadzorem sędziego z biura rekordów zatańczymy wszyscy wspólnie – podsumowuje Dobrosława Binkowska, organizatorka wydarzenia, prezeska Stowarzyszenia Osiedla dla Wrocławia.

Zobacz również

Inauguracja nowego roku akademickiego 2023-2024 w Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków w Wrocławiu tym razem odbyła się 25 września, w murach auli Leopoldina Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest to święto studentów i wykładowców, ale też szczególny moment dla tych wszystkich osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze studiami.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy