Czy zakupy są bezpieczne?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
W sobotę galerie handlowe ponownie otworzyły swoje podwoje dla kupujących. Black Friday przyciągnął żądnych cenowych okazji. Jak udało się przestrzegać sanitarnych obostrzeń?

Wzięte pod uwagę były kwestie związane z covid, ten audyt po raz pierwszy wspierali epidemiolodzy. A w sobotę m.in. przy wejściach do Wroclavii można było spotkać ochroniarzy, którzy obserwowali jak wygląda kolejka i w razie potrzeby interweniowali – mówi Anna Kula.

Czas przedświąteczny to intensywny okres na robienie zakupów – wśród sklepowych ekspozycji kupujący poszukują prezentów dla swoich bliskich. Robiąc zakupy w galeriach i parkach handlowych, należy pamiętać o ścisłym reżimie sanitarnym. O czym musimy pamiętać przychodząc do sklepu?

Szeroko informujemy klientów o zasadach bezpieczeństwa – zakrywanie ust i nos, dezynfekcja i dystans. Informacje na ten temat można znaleźć na licznych naklejkach, na podłogach, na witrynach, przy wejściu oraz w komunikatach głosowych – mówi Anna Kula.

Podczas Czarnego Piątku galerie handlowe były licznie odwiedzane przez kupujących. Zapytaliśmy klientów czy czują się bezpiecznie podczas robienia zakupów, większość oceniła, że tak.

Rząd zdecydował, że z wyłączeniem ostatniej, wszystkie niedziele w grudniu będą handlowymi. Jaki reżim sanitarny zostanie zachowany w sklepach?

Obowiązują limity w sklepach i stosowne informacje na temat stosownej liczby znajdują się na witrynie. Obowiązują również limity osób w całym centrum i mamy system kamer wyposażony w system pomiarowy, który pozwala precyzyjnie określić ile osób jest w sklepie – mówi Anna Kula.

Przypominamy, że w sklepach obowiązują godziny dla seniorów (z wyłączeniem sklepów odzieżowych). Rząd rozważa zdjęcie ich na dzień 24 grudnia.
 

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy