Darmowe atrakcje dla kobiet w Zamku Topacz

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
To już ostatni moment, żeby zobaczyć jedną z największych atrakcji Dolnego Śląska, czyli Park Iluminacji w Zamku Topacz. Dodatkowo to miejsce szykuje coś specjalnego z okazji Dnia Kobiet.

– Na cały ten wydłużony kobiecy weekend, czyli od 6-8 marca proponujemy darmowy wstęp dla wszystkich kobiet. 8 marca to finish naszego Parku Iluminacji, ale już od listopada, czyli za 8 miesięcy ponownie otworzymy tę atrakcję – mówi Krzysztof Sachs, Zamek Topacz.

Do budowy Parku Iluminacji wykorzystano aż 300 tys. żarówek ledowych i 200 reflektorów. Bajkową scenerię otwiera brama w kształcie ogromnej dziurki od klucza, a na trasie znajduje się 11 stacji tematycznych. Z okazji Dnia Kobiet Zamek Topacz przygotował darmowy wstęp dla wszystkich Pań. Od 6 do 8 marca, czyli od soboty do poniedziałku można zobaczyć dwie atrakcje za darmo.

– Park Iluminacji i atrakcje przygotowane przez Muzeum Motoryzacji Zamku Topacz, czyli widowisko multimedialne – dodaje Krzysztof Sachs.

– Powstało show multimedialne w oparciu o fragmenty różnych filmów, które z przymrużeniem oka opowiadają nam o kamieniach milowych motoryzacji, które możemy obejrzeć w muzeum i przy pomocy różnych świateł zobaczyć wyłaniające się z ciemności pojazdy, o których mowa jest w tych historycznych, kultowych filmach – mówi Adam Kornafel, Muzeum Motoryzacji Topacz.

– Zapraszamy także na wystawę w Muzeum Motoryzacji Zamku Topacz o syrenkach i nie tylko – dodaje Krzysztof Sachs.

Na wystawie w Muzeum Motoryzacji Zamku Topacz można zobaczyć kolekcję polskich syrenek, ale także wiele innych motoryzacyjnych perełek, jakim jest na przykład Melkus. Atrakcje będą darmowe, jednak należy wcześniej zarezerwować miejsce.

– Jest oczywiście bilet za zero złotych. Musimy to robić, bo jest COVID i musimy przestrzegać limitu osób i reżimu sanitarnego. Warto zarezerwować sobie miejsce. Zapraszamy wszystkich – zaznacza Krzysztof Sachs.

Zamek Topacz zaprasza za darmo zarówno wszystkie kobiety, jak i dziewczynki na swoje atrakcje od 6-8 marca.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy