Darmowe kino letnie na Wyspie Słodowej

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Wakacje w pełni. We Wrocławiu mamy wiele miejsc, gdzie możemy miło spędzić czas wolny. Zwłaszcza w okresie wakacyjnym cieszy się popularnością tzw. kino letnie. Możemy np. skorzystać z takiego seansu na Wyspie Słodowej absolutnie za darmo.

W tym roku znowu pojawia się w Concordii kino plenerowe. W tym roku wyjątkowo pojawia się na dachu, więc bardzo serdecznie zapraszamy, co wtorek. Już czwarty seans za nami, ale jeszcze mamy czas do końca sierpnia, bo każdy wtorek jest zagospodarowany przez to kino we współpracy z DCF-em – mówi Krzysztof Szczepański, dyrektor gastronomii w Concordia Design.

Jak zaznaczają organizatorzy, liczba miejsc jest ograniczona, a sala bardzo szybko się zapełnia, więc warto przyjść chwilę przed rozpoczęciem seansu i zająć wygodne miejsce.

 –Będzie jeszcze w przyszłości „Zodiak”, najbliższy seans to „Kłamstewko”, już w najbliższy wtorek. W miniony wtorek były „Piosenki o miłości”. Tak że można zajrzeć na social media Wdech/Wydech Rooftop, bo to na tym profilu prowadzimy taras i tam jest pełna rozpiska filmów na cały sezon – mówi Krzysztof Szczepański, dyrektor gastronomii w Concordia Design.

We wrocławskiej Concordii poza filmami plenerowymi można również znaleźć szereg innych wydarzeń kulturalnych. 

Mamy zaplanowane siedem bodajże wydarzeń razem z grupą teatrów improwizowanych, które będą się pojawiały nie regularnie, ale w środy. No i zapraszamy również bardzo znanych DJ-ów na ich występy w weekendy – mówi Krzysztof Szczepański, dyrektor gastronomii w Concordia Design.

Nie zabraknie także koncertów.

– Najbliższy koncert to koncert w ramach Vertigo Summer Jazz Festiwalu we współpracy z klubem z Oławskiej. Oni dbają o cały line up, całego miesiąca. Zresztą pewnie państwo wiedzą, że to jest codziennie koncert w innym miejscu i akurat w najbliższą środę 10.07 jest u nas na tarasie na dachu – mówi Krzysztof Szczepański, dyrektor gastronomii w Concordia Design.

Zobacz również

Już w piątek o godzinie 19:20 zapraszamy na premierową emisję naszego nowego programu „W trosce o świat”. W pierwszym odcinku nowej ekologicznej serii opowiemy o wrocławskich autobusach elektrycznych, klastrach energii oraz stacjach wymiany baterii w komercyjnych pojazdach elektrycznych. Zapraszamy do oglądania.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy