Darmowy dostęp do filmów CDA na wrocławskim lotnisku

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Od teraz podróżowanie z wrocławskiego lotniska będzie bardziej przyjemne i wygodniejsze. Na terenie Portu Lotniczego Wrocław została uruchomiona tak zwana Strefa Widza CDA.pl, dzięki czemu oczekując na loty w hali odlotów lub już po przejściu przez kontrolę bezpieczeństwa, będzie można zalogować się do specjalnej aplikacji i absolutnie za darmo pobrać lub obejrzeć dowolny film.

Doszliśmy do wniosku, że pasażerowie, zwłaszcza w sezonie letnim, potrzebują pewnej rozrywki, która pomoże im w oczekiwaniu, umili czas oczekiwania na rejs, na połączenie, które sobie wybrali i wspólnie z naszym partnerem, a więc portalem CDA, zdecydowaliśmy się przygotować dla nich specjalną dedykowaną platformę, która im ten czas umili. Dzięki tej współpracy pasażerowie otrzymali dostęp do zbioru kilkudziesięciu filmów oferowanych w ramach specjalnej darmowej, co warto podkreślić, oferty przez CDA i Port Lotniczy Wrocław – mówi Bartosz Wiśniewski, rzecznik Portu Lotniczego Wrocław S.A.

Żeby skorzystać z propozycji, wystarczy zeskanować specjalny kod QR, który został umieszczony na ekranach reklamowych na terenie wrocławskiego lotniska i ściągnąć dedykowaną aplikację.

Tak na dobrą sprawę od tego momentu mamy dostęp do tych kilkudziesięciu filmów. Są tam i klasyki i filmy nieco nowsze. Jest też pozycja dla dzieci, więc miłośnicy „Strażaka Sama” zdecydowanie się będą mogli uśmiechnąć. Co ważne, można ten film pobrać na swój telefon w ramach aplikacji i w offline już na pokładzie samolotu z tej oferty korzystać – mówi Bartosz Wiśniewski, rzecznik Portu Lotniczego Wrocław S.A.

Znajdując się na terenie Portu Lotniczego Wrocław, możemy korzystać z tej usługi za darmo i bez limitów. 

Natomiast możliwość zalogowania się ponownego będziemy mieli po dwóch tygodniach od pierwszego logowania się do aplikacji. W związku z tym, jeżeli planujemy wypoczynek w czerwcu, lipcu i sierpniu to za każdym razem będziemy mogli z tej oferty CDA na lotnisku we Wrocławiu skorzystać – mówi Bartosz Wiśniewski, rzecznik Portu Lotniczego Wrocław S.A.

Warto też wspomnieć o tym, że liczba pasażerów, którzy korzystają z usług Portu Lotniczego Wrocław ciągle się powiększa. Tylko w maju bieżącego roku wrocławskie lotnisko obsłużyło ponad 416 tys. pasażerów.

Jest to kilkunastoprocentowy wzrost rok do roku i w ramach ciekawostek mogę powiedzieć, że to jest piąty najlepszy miesiąc, jeżeli chodzi o liczbę obsłużonych pasażerów w ogóle w historii Portu Lotniczego Wrocław. Do tej pory liczby powyżej 400 tysięcy obsługi pasażerów były zarezerwowane dla tego naprawdę wysokiego sezonu letniego, czyli mówimy tutaj czerwiec lipiec sierpień i kawałek września. Natomiast te ponad 400 tysięcy pasażerów udało nam się obsłużyć już w maju 2024 roku, co tylko pokazuje, że ten trwający już sezon wysoki również będzie rekordowy – mówi Bartosz Wiśniewski, rzecznik Portu Lotniczego Wrocław S.A.

Zobacz również

Zamek Piastowski w Jaworze jest miejscem, które przez sporą część swojej historii pełniło funkcję więzienia, zarówno nazistowskiego, jak i komunistycznego. Jednak pod koniec lat 80. artystyczne środowiska zaczęły wykorzystywać jego przestrzeń do twórczości artystycznej. Obecnie jest to miejsce alternatywnej sztuki i muzyki.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy