DCF – pierwsze kino otwarte od 6 czerwca

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Od 6 czerwca Dolnośląskie Centrum filmowe, jako pierwsze kino we Wrocławiu wznawia swoją działaność. Na gości czekają nowe zasady bezpieczeństwa, jednak już od soboty można oglądać seanse w fotelu kinowym.

Na widzów czekają nowe zasady. Przy wejściu do kina dostępne bedą dozowniki z płynem odkażającym. Na terenie obiektu oraz w trakcie seansu obowiązuje nakaz noszenia maseczek, które można również zakupić w Dolnośląskim Centrum Filmowym. Kino także wyznaczyło miejsce dla gwiazd.

Bilety będzie można zakupić online, a także w kasie kinowej. Na sali podczas seansu liczba miejsc jest ograniczona. Dolnośląskie Centrum Filmowe apeluje jednak, żeby zajmować miejsca, jak najdalej od siebie.

Repertura specjalnie przygotowany od 6 czerwca dla kinomaniaków jest już gotowy. W kinie jest także przygotowany specjalny tydzień pokazów filmów Davida Lyncha.

Więcej informacji na temat DCF-u i nowych zasad można znaleźć na stronie internetowej kina.

Zobacz również

Już po raz 30. w Złotoryi odbyły się międzynarodowe otwarte mistrzostwa Polski w płukaniu złota. Zawody, które odbywają się zawsze w ostatnie weekendy maja przyciągają nie tylko płukaczy z całej europy, ale również turystów. 

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy