Dni Gminy Siechnice. Trzy dni koncertów i atrakcji

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Atrakcje dla tych młodszych i nieco starszych - koncerty, rodzinna atmosfera i mnóstwo zabawy - przed trzy dni mieszkańcy gminy Siechnice świętowali podczas Dni Gminy.
  • – Jesteśmy szczęśliwi z tego, że możemy po raz kolejny w tej kadencji spotkać się z mieszkańcami. Mogą nas poznać i porozmawiać o tym, jak zrealizujemy to, o czym rozmawialiśmy w wyborach, ale przede wszystkim mieszkańcy mogą porozmawiać między sobą. Taka integracja jest potrzebna i im częściej się spotykają, tym częściej mogą z sobą porozmawiać, a dzięki temu też te problemy, które powstają, możemy poznać, zrealizować i uwzględnić w naszych planach – mówi Łukasz Kropski, burmistrz Siechnic.

Centrum Kultury w Siechnicach przygotowało dla mieszkańców różne atrakcje – animacje dla dzieci, strefę rozrywki oraz koncerty. 

  • W pierwszym dniu obchodów Dni Siechnic było bardzo dużo atrakcji dla dzieci. Taką wielką atrakcją jest wesołe miasteczko, ale też i dużo animacji. Wujek Lisek świetnie prowadził animacje, ale także był tego dnia konferansjerem. Na scenie były dwa koncerty, Liber i Mezo oraz zagraniczna gwiazda Danzel. Kolejnego dnia koncertowo zagrali Alldęte, Reggaeside i Sound N’Grace.  W trzeci dzień obchodów dni Siechnic naszą gwiazdą była Alicja Janusz – mówi Anna Mazurek, dyrektorka Centrum Kultury w Siechnicach.

Dobrze się bawimy, dzieci jedzą watę cukrową, a my czekamy, aż wrócą, żeby im podjeść trochę tej wady.

-Bardzo fajnie, rodzinna atmosfera.

-Bardzo fajnie, dzieci się wesoło bawią, mały ogląda karuzele, mam nadzieję, że za rok już skorzysta. Fajne koncerty, widzę, że dużo ludzi, bańki, także jest super– mówią mieszkańcy Siechnic.

Zobacz również

Wakacje to odpoczynek, jednak całe dwa miesiące bez szkoły to dużo czasu, z którym czasem nie wiadomo, co zrobić. Tutaj naprzeciw wychodzi Kobierzycki Ośrodek Sportu i Rekreacji ze swoimi sportowymi, letnimi półkoloniami.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy