Dni i noce Krzywej Wieży w Ząbkowicach Śląskich przyciągają tłumy turystów

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
12-13 lipca, czyli w najbliższy weekend, w Ząbkowicach Śląskich odbędą się Dni i Noce Krzywej Wieży. Ta impreza jest dla wszystkich, zarówno dla małych, jak i dużych. Nie zabraknie świetnej muzyki, jedzenia oraz dobrej zabawy.

Przed nami święto Dni i Noce Krzywej Wieży w Ząbkowicach Śląskich. Dwa dni wspaniałej zabawy, koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej, a w sobotę, 13 lipca, będzie wiele atrakcji dla całych rodzin. Dla dzieci i dorosłych przygotowaliśmy wiele atrakcji na rynku pod Krzywą Wieżą oraz w ogrodzie Izby Pamiątek Regionalnych. Będą spotkania ze zwierzętami, atrakcje sportowe, dmuchany tor przeszkód, a także spotkania z kucharzami, więc będzie można smacznie się najeść. Na dolnych plantach zamkowych przez dwa dni będzie działać duże wesołe miasteczko, tak że każdy znajdzie coś dla siebie — mówi Stanisław Moderski, zastępca dyrektora Ząbkowickiego Centrum Kultury i Turystyki.

Impreza Ząbkowic Śląskich przyciąga mieszkańców i turystów. 

Ząbkowickie Dni i Noce Krzywej Wieży to przede wszystkim święto muzyki w Ząbkowicach Śląskich. Te dni będą pełne głośnej i dobrej muzyki. W piątek serdecznie zapraszamy na występy zespołów One Desire, Mezo & Liber, Kubańczyk, Kali, a następnie na dyskotekę pod gwiazdami  i DJ Sanchez będzie się z wami bawił — mówi Witek Wiśniewski, przedstawiciel Ząbkowickiego Centrum Kultury i Turystyki.

Pierwsze Dni i Noce Krzywej Wieży odbyły się w 2011 roku. 

Sobota to prawdziwa petarda, zaczniemy o godzinie 17:00 występem zespołu NADMIAR. Później wystąpi Jacek Stachursky, Feel, gwiazda wieczoru — Golec uOrkiestra, a na dyskotece pod gwiazdami wystąpi dla was Gromee z pełnym zespołem i wszystkimi efektami. Myślę, że wszyscy będą się świetnie bawić, zarówno młodzi, jak i dorośli. Dla każdego będzie dużo dobrej muzyki. Serdecznie zapraszamy! – podkreśla Witek Wiśniewski, przedstawiciel Ząbkowickiego Centrum Kultury i Turystyki.

Zobacz również

Już w piątek o godzinie 19:20 zapraszamy na premierową emisję naszego nowego programu „W trosce o świat”. W pierwszym odcinku nowej ekologicznej serii opowiemy o wrocławskich autobusach elektrycznych, klastrach energii oraz stacjach wymiany baterii w komercyjnych pojazdach elektrycznych. Zapraszamy do oglądania.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy