Drugi odcinek programu: „Wrocław na wynajem” już w sobotę!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Zapraszamy Państwa na drugi odcinek programu: „Wrocław na wynajem”, którego partnerem jest TBS Wrocław. W tym odcinku przedstawimy system iMieszkaniec, który pomaga w zgłoszeniu usterki najemcom mieszkań w TBS-ie. Powiemy także, co robić w innym nietypowych sytuacjach, które mogą się wydarzyć na wrocławskich osiedlach.

– Zapraszamy bardzo serdecznie na drugi odcinek programu: „Wrocław na wynajem”, którego partnerem jest TBS Wrocław. Zaprezentujemy w tym odcinku zestaw praktycznych informacji. Opowiemy o systemie iMieszkaniec, za pomocą którego można przesyłać do nas informacje o usterkach i awariach do usunięcia, dzięki tej aplikacji można skrócić czas potrzebny na załatwienie sprawy, a także można monitorować postępy w jej załatwianiu. Ta usługa jest dostępna zarówno w przeglądarce internetowej, jak i w aplikacji na telefon. Opowiemy również o różnych innych, niestandardowych sytuacjach, które mogą się dziać na naszych osiedlach i do kogo wówczas zwrócić się o pomoc – mówi Łukasz Maślanka, rzecznik TBS Wrocław.

Najnowszy odcinek zostanie wyemitowany na antenie Echo24 już tę sobotę o godzinie 11. Zapraszamy!

Zobacz również

Już w najbliższą niedzielę, 1 października, w Operze Wrocławskiej odbędzie się premiera. Tym razem będzie to „Czarodziejski flet” Mozarta. Ale tym razem zobaczymy tę operę w nowej odsłonie, bo tym razem będzie to „Czarodziejski flet w Breslau”. Dzięki tej operze widzowie zanurzą się w świat tajemniczy, a momentami nawet kryminalny.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy