Dzień Kobiet w Jeleniej Górze. Specjalny występ dla mieszkanek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Nie zabrakło kwiatów, ale to nie był koniec niespodzianek dla pań. Mieszkanki Jeleniej Góry w ramach Międzynarodowego Dnia Kobiet zostały zaproszone na specjalny występ artystyczny, a na scenie pojawili się m. in. prezydent i skarbnik Jeleniej Góry.
  • Uznaliśmy, że tak najlepiej. Że kwiatek, którego 8 marca wręczaliśmy i te drobne prezenty to jedna rzecz, ale druga najważniejsza rzecz to to, żeby pokazać, że zrobimy coś od siebie. To jest to od siebie. Staraliśmy się paniom ten dzień uprzyjemnić, nie tylko 8 marca – mówi Jerzy Łużniak, prezydent Jeleniej Góry. 

  • Ogromna trema – tym bardziej, że nie bardzo śpiew, więc trzeba było to jakoś ogarnąć. Tekst ćwiczyłem dość długo, natomiast sama próba to praktycznie dzisiaj była. Na poprzedniej próbie zupełnie się nie zgrałem z państwem, którzy przygrywali, a dzisiaj uzgodniliśmy co i jak. No i jakoś poszło – dodaje Jacek Kopeć, skarbnik Jeleniej Góry.

  • Będziemy chcieli, żeby panie były zadowolone. Nie tylko 8 marca będziemy starali się obchodzić święto pań, ale jednocześnie w inne dni. Tak, jak powiedziałem na początku, właściwie każdego dnia powinniśmy obchodzić 8 marca – święto kobiet. Kobieta ma taką naturę, że uspokaja przede wszystkim, kiedy są wszelkiego rodzaju napięcia, ale każdego dnia, jeżeli jest z nimi kobieta, całkiem inny nastrój panuje – podsumowuje Jerzy Łużniak, prezydent Jeleniej Góry. 

Zobacz również

Pod koniec listopada bieżącego roku w przestrzeni medialnej pojawiła się informacja o tym, że wrocławska firma Neonet S.A., która działa na rynku już od ponad 20 lat i ma po całej Polsce sieć sklepów, które zajmują się sprzedażą głównie sprzętu AGD, ogłosiła upadłość. W związku z tym, głównie ze strony klientów, zaczęły pojawiać się pytania czy rzeczywiście to jest prawda. Dlatego postanowiliśmy poprosić o komentarz w tej sprawie Neonet S.A.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy