Dzień Zdrowia dla seniora w Arkadach Wrocławskich

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
W ramach Wrocławskich Dni Seniora w Arkadach Wrocławskich odbył się Dzień Zdrowia. Seniorzy mogli przyjść i dowiedzieć się gdzie szukać odpowiednich specjalistów.

– Jestem podologiem i jestem tutaj po to, żeby zachęcić seniorów do skorzystania z oferty. Jest bardzo duże zapotrzebowanie w tym temacie. Mamy okazyjne rabaty dla seniorów, którzy mają Kartę Seniora. Od lat jestem wykonawcą usług tzw. “szmaragdowej karty”. Seniorzy, którzy ukończyli 90 lat mogą skorzystać z usług za darmo – mówi Katarzyna Ferenc, kosmetolog, pomolog.

– Jesteśmy firmą medyczną mieszczącą się w Bielanach Wrocławskich. Zajmujemy się dietetyka kliniczną i takim innowacyjnym pojęciem jakim jest medycyna przeciwstarzeniowe. Proponujemy państwu wizyty w komorach normo-barycznych, co też jest na polskim rynku sporą innowacją – dodaje  Maja Nowakowska, Revita Bielany Wrocławskie.

– Zainteresowanie jest szerokie, tematy wychodzą często poza same ubezpieczenia społeczne, ale dałyśmy radę. Od świadczeń, które wypłaca ZUS po ofertę NFZ-u. Karty EKUZ, ubezpieczenia zdrowotne i pomoc społeczną – dodaje Joanna Denowska, Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

– Ciekawe rozmowy, ciekawi seniorzy. Nie wszyscy korzystają z internetu, a tutaj mają pełną ofertę. Mogą się zainteresować i wypełnić czas – dodaje  Maja Nowakowska, Revita Bielany Wrocławskie.

– Seniorzy najczęściej pytają o możliwość przeliczenia sobie świadczeń. O to, do czego uprawnia ich legitymacja emerytalna – jakie mają przywileje. Na końcu jakie dokumenty trzeba złożyć, żeby takie możliwości otrzymać – podsumowuje  Joanna Denowska, Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Najnowsze wiadomości

Najnowsze programy