Programy Echo24

Echo Dolnego Śląska

Kluczowe inwestycje, transport, publiczne finanse, służba zdrowia, kultura, sport – to tematy, które dotyczą nas wszystkich. Telewizja Echo24 we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego rusza z cyklem debat, w trakcie których poruszane będą kwestie najważniejsze dla naszego regionu i naszej przyszłości. W debatach udział wezmą dolnośląscy politycy – radni Sejmiku Województwa Dolnośląskiego – reprezentujący wszystkie kluby. Debatę poprowadzi redaktor Tomasz Pajączek.

Najnowsze odcinki

Echo Dolnego Śląska

Goście debaty rozmawiają o absolutorium dla marszałka, sytuacji wrocławskiego zoo i grożącej Odrze kolejnej katastrofie ekologicznej.

Echo Dolnego Śląska

Goście debaty dyskutują na temat finansowania Śląska Wrocław, szczurów w mieście oraz sondaży wyborczych.

Echo Dolnego Śląska odc. 21

Goście debaty rozmawiają o kontroli po urodzinach asystenta ministra Czarnka w Operze Wrocławskiej, reportażu o Janie Pawle II oraz o Dworcu Świebodzkim.

Echo Dolnego Śląska odc. 20

Samorządowcy z Dolnego Śląska rozmawiają o nieudanej próbie odwołania przewodniczącego sejmiku, ograniczeniu liczby sesji, pomocy dla Ukrainy oraz willi plus.

Echo Dolnego Śląska odc. specjalny

W tym odcinku podsumowujemy wszystkie tegoroczne debaty. Zapraszamy na przegląd najważniejszych tematów.

Echo Dolnego Śląska odc. 19

Goście listopadowej debaty komentują słowa Jarosława Kaczyńskiego o kobietach, które “dają w szyję” i przez to nie rodzą dzieci, a także dyskutują na temat blokady miliardów z KPO oraz lex Czarnek 2.0.

Echo Dolnego Śląska odc. 18

W październikowej debacie samorządowcy rozmawiają o braku kontrolowania składowisk odpadów, rosnących cenach energii oraz wyborach samorządowych, które odbędą się pół roku później, niż zakładano.

Echo Dolnego Śląska odc. 17

W pierwszej powakacyjnej debacie zaproszeni goście rozmawiają o katastrofie ekologicznej na Odrze, trudnej zimie oraz składowiskach śmieci na Dolnym Śląsku, które nie podlegają kontroli.

Echo Dolnego Śląska odc. 16

Goście czerwcowej debaty rozmawiają o koncepcji nowego szpitala onkologicznego, planowanym przesunięciu terminów wyborów samorządowych oraz Ukrainie, która otrzymała status kandydata do Unii Europejskiej.

Echo Dolnego Śląska odc. 15

Goście majowej debaty rozmawiają o budowie nowego szpitala onkologicznego, szalejącej inflacji, przyszłości piłkarskiego Śląska Wrocław oraz Samorządowym Okrągłym Stole zorganizowanym w Hali Stulecia.