Programy Echo24

Echo Dolnego Śląska

Kluczowe inwestycje, transport, publiczne finanse, służba zdrowia, kultura, sport – to tematy, które dotyczą nas wszystkich. Telewizja Echo24 we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego rusza z cyklem debat, w trakcie których poruszane będą kwestie najważniejsze dla naszego regionu i naszej przyszłości. W debatach udział wezmą dolnośląscy politycy – radni Sejmiku Województwa Dolnośląskiego – reprezentujący wszystkie kluby. Debatę poprowadzi redaktor Tomasz Pajączek.

Najnowsze odcinki

Echo Dolnego Śląska odc. specjalny

W tym odcinku podsumowujemy wszystkie tegoroczne debaty. Zapraszamy na przegląd najważniejszych tematów.

Echo Dolnego Śląska odc. 19

Goście listopadowej debaty komentują słowa Jarosława Kaczyńskiego o kobietach, które “dają w szyję” i przez to nie rodzą dzieci, a także dyskutują na temat blokady miliardów z KPO oraz lex Czarnek 2.0.

Echo Dolnego Śląska odc. 18

W październikowej debacie samorządowcy rozmawiają o braku kontrolowania składowisk odpadów, rosnących cenach energii oraz wyborach samorządowych, które odbędą się pół roku później, niż zakładano.

Echo Dolnego Śląska odc. 17

W pierwszej powakacyjnej debacie zaproszeni goście rozmawiają o katastrofie ekologicznej na Odrze, trudnej zimie oraz składowiskach śmieci na Dolnym Śląsku, które nie podlegają kontroli.

Echo Dolnego Śląska odc. 16

Goście czerwcowej debaty rozmawiają o koncepcji nowego szpitala onkologicznego, planowanym przesunięciu terminów wyborów samorządowych oraz Ukrainie, która otrzymała status kandydata do Unii Europejskiej.

Echo Dolnego Śląska odc. 15

Goście majowej debaty rozmawiają o budowie nowego szpitala onkologicznego, szalejącej inflacji, przyszłości piłkarskiego Śląska Wrocław oraz Samorządowym Okrągłym Stole zorganizowanym w Hali Stulecia.

Echo Dolnego Śląska odc. 14

Goście kwietniowej debaty rozmawiają o 12. rocznicy katastrofy smoleńskiej, rekordowej inflacji i drożyźnie, sytuacji SOR szpitala przy ul. Kamieńskiego oraz pomocy uchodźcom.

Echo Dolnego Śląska odc. 13

Goście marcowej debaty rozmawiają o wojnie w Ukrainie, wizycie prezydenta Stanów Zjednoczonych w Polsce oraz pomocy uchodźcom.

Echo Dolnego Śląska odc.12

Samorządowcy rozmawiają o budowie nowego szpitala onkologicznego we Wrocławiu, Polskim Ładzie oraz ewentualnej pomocy dla uchodźców z Ukrainy.

Echo Dolnego Śląska odc. 11

Goście debaty rozmawiają o pandemii, podziale unijnych środków dla Dolnego Śląska oraz Pegasusie. Zapraszamy.