Echo24 telewizją regionalną

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Rozwój naszej stacji jest dla nas bardzo ważny, dlatego bardzo miło nam poinformować, że już od kilku dni można nas ogląda na terenie Jeleniej Góry i Zagłębia Miedziowego. Jest nas coraz więcej, a będzie jeszcze więcej! Ze stacji lokalnej stajemy się regionalną.

–  To dla nas bardzo ważne, bo to kolejny etap w rozwoju stacji. Od kilku dni jesteśmy już telewizją regionalną, która nadaje na 3/4 terytorium Dolnego Śląska. Bardzo nas to cieszy, chcemy być blisko spraw i problemów mieszkańców tej części województwa, gdzie już się pojawiliśmy, dlatego już za niedługo zaczniemy realizację materiałów i opowiadanie o sprawach tych ludzi. Zapraszam do oglądania Echo24 i naszych informacji – mówi Paweł Czuma, redaktor naczelny Telewizji Echo24.

– Odpaliliśmy nadajnik, a w zasadzie operator Multiplex’u lokalnego – firma MWE Teleport odpaliła zasięg w Kotlinie Jeleniogórskiej, ale też w drugą stronę – Legnica, Bolesławiec, Lubin. Jeżeli spojrzymy na mapę za moimi plecami, to widać, że jesteśmy dostępni już niemalże na terenie całego Dolnego Śląska – dodaje Tomasz Nykiel, wiceprezes zarządu Telewizji Echo24.

Poszerzenie zasięgu w ramach naziemnej telewizji cyfrowej jest o tyle ważne, że jest to ona darmowa. Każdy kto ma antenę domową lub taką na bloku może nas oglądać.  

Poszerzenie zasięgu naziemnego to tylko część z naszych planów, bo akurat jesteśmy w trakcie poszerzenia naszej koncesji w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji. Niebawem przekażemy kolejne dobre informacje dla naszych widzów, bo pojawimy się w nowych sieciach kablowych – podsumowuje Tomasz Nykiel, wiceprezes zarządu Telewizji Echo24.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy