Ekipa Telewizji Echo24 po raz kolejny na mecie Runmageddonu!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Zrobiliśmy to po raz kolejny, chociaż nie było łatwo. Telewizja Echo24 zameldowała się na mecie Runmageddonu na Tarczyński Arena.

Najpierw trzeba było pokonać jednak 6 kilometrów i 30 przeszkód – wśród nich ścianki, czołganie się pod drutem kolczastym, bieganie między oponami i lodowa, czyli kontener z lodem, który wśród wszystkich startujących wywołał wiele emocji. Ale jednogłośnie stwierdziliśmy, że i tak najgorsze były schody. Każdy z uczestników miał do pokonania ponad 2 tysiące schodków na wrocławskim stadionie.

Nie wiem, jak powiedzieć to cenzuralnie. Ta cała trasa była po****na. Już wiem, że kocham windę. Nigdy więcej schodów! Było ich chyba z milion… ktoś to policzył? Ale i tak było dużo lepiej niż ostatnim razem. Dziękuję całej drużynie Echo24, reszta jeszcze biegnie – mówi Tomasz Nykiel, wiceprezes zarządu Telewizji Echo24.

Schodów nienawidzę! Mam dość schodów. Jak pomyślę o burpeesach to mi słabo, ale i tak było super. Pogoda się bardzo zmieniała. Straaaasznie… – dodaje Zuzanna Kuczyńska, reporterka Telewizji Echo24.

Po wszystkich schodach na koniec jeszcze dużo błota – podstawą do pokonania każdej przeszkody była współpraca, a potem bezgraniczna radość!

Dawno się tak dobrze nie bawiłam! Rewelacja! Super! – mówi Katarzyna Sudnik, reporterka Telewizji Echo24.

Cudownie! Niesamowite uczucie, naprawdę super! Nogi mi zamarzają, ale żyję. Było naprawdę super, polecam. W przyszłym roku na pewno też startuję – podsumowuje Hanna Galik, operatorka Telewizji Echo24.

Łatwo nie było, ale po raz kolejny daliśmy radę!

Teraz każdy z nas przez następne dni zamiast schodów, wybierze windę, ale wrażenia pozostają niezapomniane. Runamegeddon wróci do Wrocławia za kilka miesięcy, kolejny event zaplanowano na 20 i 21 sierpnia.

Ekipa Telewizji Echo24 podejmie wyzwanie po raz kolejny! Ci, których zabrakło na Tarczyński Arena oraz wszyscy zwycięzcy, którzy pokonali te tysiące schodów i pozostałe przeszkody, mogą się już zapisywać. Pewne jest, że przeszkód i emocji nie zabraknie.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy