Europa na Widelcu 2020. Gotuj z Makłowiczem!

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Europa na widelcu, to już od ponad dekady organizowany festiwal w samym sercu Wrocławia. Jest to święto kulinarne na mapie całej Europy. Z powodu pandemii w tym roku wydarzenie zostało przeniesone się do internetu, jednak nadal można tradycyjnie gotować z Robertem Makłowiczem.

Festiwal Europa na Widelcu przypomina o wyjątkowym znaczeniu częściowo wolnych wyborów w Polsce z 4 czerwca 1989 r. Wydarzenie jednoczy Polaków, a także zachęca do kulinarnych podróży.

W pierwszy weekend czerwca 7-8, Robert Makłowicz będzie gotował ze swojego domu europejskie potrawy. Miasto Wrocław zapowiada, że wydarzenie to będzie mimo, iż inne niż zazwyczaj, to wyjątkowe.

Festiwal przenosi się do domów zainteresowanych wraz z ciekawostami, a także przepisami. Cały harmonogram imprezy można znaleźć na stronie wroclaw.pl.

W niedziele o godz. 20:30 odbędzie się koncerty w ramach Europy na Widelcu, więcej informacji, a także transmisje z wydarzenia można zobaczyć na stronach miejskich, a także na Facebooku – Wroclaw [Wroclove].
 

Najnowsze wiadomości

Najnowsze programy