Ewakuacja galerii handlowej we Wrocławiu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Późnym popołudniem w walentynki ewakuowano galerię handlowa na placu Dominikańskim we Wrocławiu. Jak potwierdza Krzysztof Marcjan z Policji wrocławskiej niepokojącą wiadomość mailem otrzymał zarządca budynku, który zdecydował o natychmiastowym powiadomieniu służb i ewakuacji budynku. Na miejscu zjawiła się policja i straż pożarna, która sprawdziła budynek pod kątem umieszczenia w nim materiałów wybuchowych.

Alarm okazał się być fałszywy. Pracownicy przez ok 2 godziny czekali na zakończenie czynności prowadzonych przez policję i straż pożarną. Pod galerią handlową stało wielu klientów, którzy czekali głównie na to by odebrać swoje auta zaparkowane na parkingu w tym budynku.

W mediach z całej Polski pojawiały się podobne zgłoszenia o ewakuacji galerii handlowych m. In. Z Warszawy, Lublina, Bydgoszczy i Katowicach.  Policja wrocławska na tę chwilę nie łączy zdarzeń, nie ma potwierdzenia by była to zorganizowana akcja. 

 

Zobacz również

Saszetka z nasionami roślin pszczelego pożytku, a więc pożytecznych dla owadów zapylających wystarczy na zasianie nawet 4 metrów kwadratowych. Owady są nam niezbędne do życia i dlatego warto im pomóc, siejąc rośliny, z których będą mogły czerpać nektar i pyłki.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy