Festiwal teatralny w Agorze

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pięciodniowe warsztaty scenograficzne dla dzieci i sztuki teatralne w centrum miasta. Właśnie takie atrakcje na najbliższe letnie miesiące proponuje wrocławianom Centrum Kultury Agora.

W ramach Open Air Theatre Festival już 19 czerwca zobaczymy trzy produkcje teatralne, trzy sztuki uliczne pochodzące z Czech, Węgier i Polski – mówi Anna Borowska z Centrum Kultury Agora. 

W ramach festiwalu zorganizowane zostaną także warsztaty scenograficzne dla dzieci. 

W ramach naszego Open Air Theatre Festival od poniedziałku 14 czerwca zapraszamy dzieci 7+ na bardzo twórcze warsztaty scenograficzne – mówi Aneta Młyńska-Wójcik z Centrum Kultury Agora. 

Co powstanie w trakcie warsztatów?

Stworzą i zaanimują wielkiego, latającego smoka. Będą się uczyły, z jakich materiałów można tworzyć duże formy teatralne – mówi Aneta Młyńska-Wójcik z Centrum Kultury Agora. 

Warsztaty poprowadzi Dominika Chochołowska-Bocian – wrocławska malarka i scenografka. 

Zawsze poszukujemy ciekawych osób i ciekawych realizacji w ramach różnych naszych projektów. Tym razem wybraliśmy panią Dominikę, ponieważ ma na swoim koncie wiele lalek artystycznych i teatralnych – mówi Aneta Młyńska-Wójcik z Centrum Kultury Agora. 

Festiwal tak naprawdę potrwa do 18 września, ponieważ pierwsza część przypada na czerwiec. Ze względu na problemy organizacyjno-covidowe musieliśmy przełożyć największe przedstawienie „Junak”, wyprodukowane przez 20 międzynarodowych artystów. Będziemy je prezentować na scenie plenerowej, tutaj, przed Centrum Kultury Agora – mówi Anna Borowska z Centrum Kultury Agora. 

Zobacz również

We Wrocławiu już po raz czwarty została zorganizowana konferencja Management 360, która jest skierowana do managerów, ale też do wszystkich osób, które są zainteresowane zarządzaniem. Do udziału w tegorocznej edycji zostało zaproszonych ponad 20 prelegentów, którzy rozmawiają z uczestnikami między innymi na temat tego, jak współpracować z klientami, jak przeprowadzać trudne rozmowy oraz na temat młodego pokolenia w pracy. Konferencja rozpoczęła się 20 września i potrwa do 22 września.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy