Festiwal teatralny w Agorze

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pięciodniowe warsztaty scenograficzne dla dzieci i sztuki teatralne w centrum miasta. Właśnie takie atrakcje na najbliższe letnie miesiące proponuje wrocławianom Centrum Kultury Agora.

W ramach Open Air Theatre Festival już 19 czerwca zobaczymy trzy produkcje teatralne, trzy sztuki uliczne pochodzące z Czech, Węgier i Polski – mówi Anna Borowska z Centrum Kultury Agora. 

W ramach festiwalu zorganizowane zostaną także warsztaty scenograficzne dla dzieci. 

W ramach naszego Open Air Theatre Festival od poniedziałku 14 czerwca zapraszamy dzieci 7+ na bardzo twórcze warsztaty scenograficzne – mówi Aneta Młyńska-Wójcik z Centrum Kultury Agora. 

Co powstanie w trakcie warsztatów?

Stworzą i zaanimują wielkiego, latającego smoka. Będą się uczyły, z jakich materiałów można tworzyć duże formy teatralne – mówi Aneta Młyńska-Wójcik z Centrum Kultury Agora. 

Warsztaty poprowadzi Dominika Chochołowska-Bocian – wrocławska malarka i scenografka. 

Zawsze poszukujemy ciekawych osób i ciekawych realizacji w ramach różnych naszych projektów. Tym razem wybraliśmy panią Dominikę, ponieważ ma na swoim koncie wiele lalek artystycznych i teatralnych – mówi Aneta Młyńska-Wójcik z Centrum Kultury Agora. 

Festiwal tak naprawdę potrwa do 18 września, ponieważ pierwsza część przypada na czerwiec. Ze względu na problemy organizacyjno-covidowe musieliśmy przełożyć największe przedstawienie „Junak”, wyprodukowane przez 20 międzynarodowych artystów. Będziemy je prezentować na scenie plenerowej, tutaj, przed Centrum Kultury Agora – mówi Anna Borowska z Centrum Kultury Agora. 

Zobacz również

Wakacje to odpoczynek, jednak całe dwa miesiące bez szkoły to dużo czasu, z którym czasem nie wiadomo, co zrobić. Tutaj naprzeciw wychodzi Kobierzycki Ośrodek Sportu i Rekreacji ze swoimi sportowymi, letnimi półkoloniami.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy