Finał WOŚP już w niedzielę

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
To największa orkiestra na świecie. To największe na świecie święto dobroczynności. WOŚP gra - i trudno w to uwierzyć - już od 29 lat. Wielki finał już w niedzielę 31 stycznia, ale aukcje w internecie już trwają od kilku tygodni, a od soboty już będą odbywać się koncerty.

Od soboty w Starym Klaszorze we Wrocławiu, będą on-line koncerty. Zagrają Budka Suflera, Majka Jeżowska, zespół Raz Dwa Trzy. Wiele gwiazd. Nie można będzie tam wejść, ale można to obejrzeć w internecie. W niedzielę ruszą na ulice wolontariusze, będzie ich 800-900 i będą wszędzie. Organizacja tegoroczna była trudna, bo ze względu na pandemiczne obostrzenia, nie ma imprez plenerowych. Musimy dbać o zdrowie, zachowywać dystans, maseczki, płyny do dezynfekcji. Ale WOŚP można wspierać w internecie, tam trwają licytacje, są ciekawe fanty, warto licytować – mówi Rafał Hejna, szef sztabu WOŚP przy Strefie Kultury we Wrocławiu. 

W tym roku pieniądze są zbierane dla laryngologii, otolaryngoliogii i chirurgii głowy i szyi. Potrzebny jest specjalistyczny, drogi sprzęt do diagnostyki i leczenia, zarówno dorosłych, jak i dzieci. Mimo pandemii będzie kolorowo, wesoło i bogato. Bo z WOŚP warto pomagać.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy