Forum Inżynierów Przyszłości już od piątku

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Jak będzie wyglądał zawód inżyniera za 5 - 10 - 15 lat? Gdzie pracy powinni szukać absolwenci studiów technicznych? Na te inne pytania odpowie Forum Inżynierów Przyszłości. Wydarzenie odbędzie się 23-24 października i będzie nadawane do internetu.

– Chodzi o to, żeby osoba, która zbliża się do końca studiów lub je skończyła, mogła dostać informacje na ten temat, w którą stronę powinna podążać, żeby lepiej mogła żyć, znalazła pracę. Na forum mamy także zastanowić się kogo potrzebuje rynek pracy – mówi Kamil Nawirski, koordynator Forum Inżynierów Przyszłości.

Cały program forum bazuje na sześciu obszarach tematycznych. Jest to przemysł 4.0, przedsiębiorczość, działalność studencka i społeczna oraz rozwój osobisty.

– Na piątek mamy zaplanowane wystąpienia firmy 3M, a także różnych ważnych osób, jak prezes Witold Ziomek z MPWiK. Te osoby będą mówiły o tym, co się aktualnie dzieje, a także o tym, co się będzie działo w przyszłości – podkreśla Honorata Poturaj, koordynatorka Forum Inżynierów Przyszłości.

Na sobotę zaplanowanych jest 12 szkoleń, które będą prowadzone przez ekspertów i inżynierów z różnych branż, dostępne będą także dla wszystkich darmowe dwa panele dyskusyjne. Cała dwudniowe wydarzenie będzie nadawane z głównej sali Naczelnej Organizacji Technicznej.

– Tutaj będzie nasze studio i będziemy nadawali do internetu. W piątek będą wystąpienia i panele dyskusyjne, a w sobotę odbędą się szkolenia. Miejsc jest już coraz mniej. Zapisać się na wydarzenie można na naszej stronie internetowej – dodaje Kamil Nawirski, koordynator Forum Inżynierów Przyszłości.

Więcej informacji na temat Forum Inżynierów Przyszłości, a także zapisy na szkolenia i panele, można znaleźć na stronie fip.not.pl.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy