Gmina Trzebnica wspiera sport i otwiera basen

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Gmina Trzebnica wspiera sport. Na gości czekają już jedne z najbardziej nowoczesnych kortów do gry w squasha w całej Europie. Dodatkowo od 29 czerwca dla wszystkich będzie otwarty basen zewnętrzny w Gminnym Parku Wodnym Trzebnica-Zdrój.

Gminny Obiekt Sportowo-Rekreacyjny również zaprasza do siebie. Na miejscu odbywają sie zajęcia fitness dla każego o różnym stopniu trudności. Na terenie obiektu także prowadzone są zajęcia i liga w squasha.

Po przerwie 29 czerwca zostanie otwarta część zewnętrzna Gminnego Parku Wodnego Trzebnica-Zdrój. Uruchomiony basen zewnętrzny położony jest w otoczeniu lasu bukowego i jest jednym z najładniej zlokalizowanych na całym Dolnym Śląsku.

Gminny Park Wodny jest gotowy na przyjęcie gości. Woda została przebadana, a bezpieczeństwo odwiedzających obiekt jest dla pracowników najważniejsze. Na miejscu udostępnione są również płyny do dezyfencji rąk, a także specjalne oznakowania, aby zachować odpowiedni dystans.

Od 29 czerwca na odwiedzających park wodny w Trzebnicy czeka masa atrakcji. Gminny Park Wodny Trzebnica Zdrój będzie otwarty codziennie od godz. 9 do 19. Park Wodny w Trzebnicy położony z dala od zgiełku miejsca, wycisza i zaprasza od 29 czerwca.