Grudniowe wydarzenia dla seniorów w Przestrzeni Trzeciego Wieku

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie i dlatego właśnie coraz bardziej czuć świąteczną aurę. Pod znakiem świątecznego klimatu upłyną nadchodzące grudniowe wydarzenia w Przestrzeni Trzeciego Wieku.

Wcześniej jednak, bo 30 listopada, PTW zaprasza na koncert Andrzejkowy pod tytułem „Nie ma to jak pompa w Imparcie”.

– Wystąpią tam klasy teatralne XVII LO razem z zawodowymi muzykami, którzy zaprezentują repertuar piosenek Agnieszki Osieckiej, Maryli Rodowicz, Seweryna Krajewskiego. A więc rzeczywiście repertuar, który z całą pewnością spodoba się seniorom – mówi Agnieszka Żebrowska, Przestrzeń Trzeciego Wieku przy WCRS.

W Mikołajki, a więc 6 grudnia, odbędzie się senioralny bal „Z ekipą u Świętego Mikołaja”. Oprócz tego w grudniu zaplanowano szereg warsztatów.

– Między innymi będą to warsztaty z lalek motanek. Tym razem będziemy przygotowywali aniołki świąteczne na choinkę. Będą także warsztaty artystyczne, gdzie będą przygotowywane ozdoby świąteczne. W ramach prowadzonych warsztatów będą także warsztaty pod tytułem „Mobilny Senior” z panem Rafałem Kubackim, naszym mistrzem judo, olimpijczykiem. I to są rzeczywiście bardzo cenne spotkania. Jedne warsztaty u nas były z panem Rafałem, ponieważ seniorzy mogą dowiedzieć się, jak bezpiecznie poruszać się po przestrzeni miejskiej, ale także w tej przestrzeni domowej, żeby nie ulegać wypadkom. Jak bezpiecznie upadać, jak zaopiekować się i transportować osoby po upadku. Pan Rafał w fantastyczny sposób o tym opowiada. 14 grudnia, w poniedziałek kabaret z Uniwersytetu Trzeciego Wieku wystawi u nas spektakl kabaretowy z humorem i uśmiechem. Niedługo będziemy informowali o tym wydarzeniu i będziemy także prowadzić zapisy i wydawać wejściówki na to wydarzenie – mówi Agnieszka Żebrowska, Przestrzeń Trzeciego Wieku przy WCRS.

Szczegóły dostępne są na stronie seniorzy.wroclaw.pl .

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy