Gwardia Wrocław z nowym sponsorem powalczy o awans!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
eWINNER Gwardia Wrocław zakończyła poprzedni sezon na czwartym miejscu I ligi. Teraz apetyty są większe. Zespół przygotowuje się do nowego sezonu, a cel to awans do najwyższej siatkarskiej klasy rozgrywkowej w Polsce.

– Założyliśmy sobie plan trzyletni na awans do ekstraklasy, a przyszły sezon będzie tym docelowym. W międzyczasie uruchomiliśmy projekt siatkówki plażowej i tu chciałbym podziękować firmie Chemeko-System za to, że zaangażowała się w ten projekt jako partner tytularny – mówi Łukasz Tobys, prezes Gwardii Wrocław.

Siatkówka plażowa, dzięki nowemu partnerowi będzie się rozwijać we Wrocławiu. 

– Będziemy na pewno zajmować się rozwojem młodzieży w zakresie siatkówki plażowej. Chcielibyśmy również ukierunkować kilku zawodników stricte pod siatkówkę plażową, a hala przy ulicy Kozanowskiej we Wrocławiu, którą przygotowaliśmy, daje nam możliwość trenowania przez cały rok. Jest to na pewno innowacja na Dolnym Śląsku – dodaje Łukasz Tobys, prezes Gwardii Wrocław.

Gwardia Wrocław prowadzi trzy projekty. To z jednej strony pierwsza drużyna, piłka plażowa, ale także juniorzy.

– Tempo zwiększymy, ponieważ o to chodzi, żeby była jak największa liczba dzieciaków i jak najwięcej szkół zaangażowanych w nasze projekty. Planujemy nawiązywać partnerstwa ze szkołami, aby zwiększyć liczbę godzin i trenerów, aby to wszystko mogło się rozwijać. Zależy nam na tym, żeby rodzice byli zadowoleni z osiąganych wyników – podkreśla Iga Łyczba, prezes Gwardii Wrocław Academy.

Nowy sponsor Gwardii Wrocław i nowe możliwości. Jak to wpłynie na grę eWINNER Gwardia Wrocław w przyszłym sezonie? Tego dowiemy się wkrótce.  

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy