Hala Stulecia z nową wystawą

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Hala Stulecia na 150 rocznicę urodzin Maksa Berga zaplanowanych miała wiele wydarzeń. Choć pandemia koronawirusa uniemożliwiła wiele z planów to dziś można już odwiedzić starą przestrzeni w Hali stulecia w nowej odsłonie.

W ramach zmodernizowania wystawy stałej Centrum poznawczego zmieniono jej nazwę na Visitor Center. 

W wyremontowanej sali na gości czekają atrakcje takie jak gogle VR na których  można obejrzeć Halę Stulecia z niecodziennej perspektywy dostępnej jedynie ptakom. 

Dawne  centrum poznawcze ma być bardziej przystępne dzięki multimedialnym prezentacjom i interaktywnym ekranom. 

Specjalnie zaadaptowane wnętrza Hali Stulecia tworzą ścieżkę edukacyjno- rekreacyjną. Poza virtualną wycieczką nad dachem Hali Stulecia wysłuchać można historii budynku, sprawdzić na wielu makietach jak skonstruowane jest dzieło Maxa Berga. 

Visitor center to wystawa stała przy Hali Stulecia otwarta w dni powszednie od 11-15. Z uwagi na pandemię obowiązuje limit gości.

Zobacz również

Już w najbliższą niedzielę, 1 października, w Operze Wrocławskiej odbędzie się premiera. Tym razem będzie to „Czarodziejski flet” Mozarta. Ale tym razem zobaczymy tę operę w nowej odsłonie, bo tym razem będzie to „Czarodziejski flet w Breslau”. Dzięki tej operze widzowie zanurzą się w świat tajemniczy, a momentami nawet kryminalny.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy