Programy Echo24

Hej Śląsk

Ciekawostki, komentarze i analizy. Telewizja Echo24 jako patron medialny piłkarskiego klubu ze stolicy Dolnego Śląska, zaprasza na nowy sezon programu Hej Śląsk! Redaktor Marcin Torz i jego goście w rozmowach dotyczących Śląska Wrocław.

Najnowsze odcinki

Śląsk Wrocław wraca do gry

Gość programu – Dariusz Nowakowski z portalu WrocławskieFakty.pl – podzielił się z nami swoją prognozą na rundę wiosenną w wykonaniu Śląska Wrocław. Jak ocenia zimowy brak transferów i czego należy spodziewać się po sobotnich derbach z Zagłębiem Lubin?

Trener kadry? Urban albo…

Nasz ekspert opowiada o swoich wrażeniach z Kataru, a także mówi o kandydatach na selekcjonera reprezentacji Polski. Czy trenerem kadry zostanie Jan Urban? Z programu dowiemy się też oczywiście, co słychać w Śląsku Wrocław.

Transferów raczej nie będzie

Filip Macuda, ekspert piłkarski z portalu Wrocławskie Fakty, dzieli się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat bieżącej sytuacji w Śląsku. Mówi też o transferach – i niestety nie są to dobre wiadomości.

Sytuacja jest trudna

Rzecznik WKS mówi o sytuacji w Śląsku, o ewentualnych transferach do i z klubu i przedłużaniu kontraktów z piłkarzami.

Piłkarze odpoczywają

Trwa mundial, a piłkarze Śląska – decyzją trenera – odpoczywają od treningów. Czy to dobry pomysł?

Musimy grać lepiej

Redaktor Nowakowski opowiada o trwającym Mundialu, mówi także o Śląsku Wrocław i zdradza, dlaczego musiał odejść z klubu, z którym do niedawna pracował.

Nie bójmy się Meksyku

Mistrzostwa świata już za chwilę. Przyjrzyjmy się więc naszym rywalom. Meksyk, Arabię Saudyjską i Argentynę przedstawia Piotr Janas, który jest wysłannikiem Polska Press do Kataru.

Wygrać z Legią

O Śląsku Wrocław, formie naszych zawodników, sytuacji w tabeli, rozmawiamy z doktorem Beniaminem Nogą, wrocławskim ekonomistą.

Śląsk będzie punktował

O formie naszych piłkarzy i o tym, co czeka Śląsk w najbliższym czasie rozmawiamy z Filipem Macudą, ekspertem piłkarskim.

Oby było lepiej

Piotr Janas, dziennikarz Gazety Wrocławskiej. Nasz stały ekspert analizuje dyspozycję piłkarzy Śląska Wrocław i stara się przewidzieć, co czeka nasz zespół w najbliższej przyszłości.