Programy Echo24

Hej Śląsk

Ciekawostki, komentarze i analizy. Telewizja Echo24 jako patron medialny piłkarskiego klubu ze stolicy Dolnego Śląska, zaprasza na nowy sezon programu Hej Śląsk! Redaktor Marcin Torz i jego goście w rozmowach dotyczących Śląska Wrocław.

Najnowsze odcinki

Marcin Torz o prywatyzacji Śląska Wrocław

Gościem programu jest dziennikarz “Super Expressu” Marcin Torz. Rozmawiamy o planowanej prywatyzacji Śląska Wrocław. Czy miasto zachowa kontrolę nad klubem? Czy Śląsk utrzyma się w Ekstraklasie i czy Jacek Magiera zostanie w klubie?

Jędrzej Rybak o budowie Wrocławskiego Centrum Sportu i walce Śląska o utrzymanie

Gościem programu jest rzecznik prasowy klubu. Rozmawiamy o budowie Akademii Śląska Wrocław, a także walce o utrzymanie w Ekstraklasie. Zapowiadamy, jak będzie wyglądał dzień meczowy przed spotkaniem z Miedzią Legnica – kibice pod stadionem spotkają jedną z legend klubu.

Jacek Magiera przed meczem z Wisłą Płock

Gościem programu jest pierwszy trener Śląska Wrocław Jacek Magiera. Jak zmieniła się drużyna pod jego wodzą? Co jest kluczowe w walce o utrzymanie? Nie zabrakło także pytań o personalne wybory.

Trener Piotr Jagieła podsumowuje sezon w Ekstralidze kobiet

Gościem programu jest Piotr Jagieła, trener kobiecej drużyny Śląska Wrocław. Podsumowuje sezon Orlen Ekstraligi, a także rozwój projektu Śląska Wrocław kobiet. Nie brakuje wątków reprezentacji Polski, która obserwuje i powołuje zawodniczki Śląska.

Krzysztof Węgrzyn o rozwoju Śląska Wrocław AMP Futbol, czyli nikt nie odstawia kuli!

Gościem programu był trener WKS Śląsk Wrocław AMP Futbol – Krzysztof Węgrzyn. Rozmawiamy o stosunkowo młodej sekcji Śląska, która w tym sezonie gra w Ekstraklasie. Jak sobie radzi i jak pozyskuje zawodników? Zapraszamy do oglądania!

Cyprian Dmowski analizuje, czy Śląsk Wrocław wywalczy utrzymanie Ekstraklasie

Z gościem programu analizujemy szanse Śląska na utrzymanie w Ekstraklasie. Czy powinna nastąpić zmiana trenera, a jeśli tak, to kto powinien zastąpić Ivana Djurdjevicia?

Patrycja Falborska o amerykańskiej przygodzie Śląska Wrocław

W programie gościmy Patrycję Falborską – trenerkę drużyny dziewcząt Śląska Wrocław U-17, która wróciła ze Stanów Zjednoczonych. Porozmawialiśmy o prestiżowym turnieju w Dallas, w którym udział wzięły młode wrocławianki. Nie zabrakło tematów związanych ze sferą mentalną i szkoleniem młodych piłkarek.

Andrzej Gliniak o kulisach spikerowania meczów Śląska Wrocław

Gościem programu był wieloletni spiker Śląska Wrocław Andrzej Gliniak. Porozmawialiśmy o jego początkach w klubie, kulisach pracy spikera, ale także magii stadionu na Oporowskiej.

Hej Śląsk – Maciej Piasecki

Dzisiejszy odcinek podzielony jest na dwa segmenty. W pierwszym porozmawialiśmy o zgrupowaniu reprezentacji Polski, podczas którego grała ona z Czechami i Albanią. W drugim zastanawiamy się nad najbliższą przyszłością Śląska Wrocław, a także nad tym, jak WKS poradzi sobie w sobotę w Gdańsku.

Hej Śląsk – Piotr Janas

W dzisiejszym odcinku podsumowaliśmy spotkanie Śląska Wrocław ze Stalą Mielec. Oceniliśmy miejsce, w jakim znajduje się obecnie WKS. Czy drużyna Ivana Djurdjevicia do końca sezonu będzie drżeć o utrzymanie? Kilka słów poświęciliśmy także reprezentacji Polski, która rozegra swoje pierwsze mecze pod wodzą Fernando Santosa.