Programy Echo24

Hej Śląsk

Ciekawostki, komentarze i analizy. Telewizja Echo24 jako patron medialny piłkarskiego klubu ze stolicy Dolnego Śląska, zaprasza na nowy sezon programu Hej Śląsk! Redaktor Marcin Torz i jego goście w rozmowach dotyczących Śląska Wrocław.

Najnowsze odcinki

Zapowiada się ciekawy turniej

W sobotę rusza Euro! Dlatego też zapraszamy, wyjątkowo, na program nie o Śląsku, a o szansach Polski na zbliżających się mistrzostwach. O tym, co może się wydarzyć na Euro2020 rozmawiamy z Michałem Karpińskim, menedżerem piłkarskim.

Potrzeba szeroka kadra

Aby Śląsk udanie zaprezentował się zarówno w lidze, jak i pucharach, musi mieć w kadrze odpowiednio dużo zawodników. O tym i o innych aspektach związanych z naszym zespole mówi Michał Karpiński, menedżer piłkarski.

Śląsk nie jest na sprzedaż

Z prezydentem Jackiem Sutrykiem rozmawiamy o najbliższej przyszłości Śląska Wrocław. Gospodarz naszego miasta sporo też mówi o powstaniu akademii.

Śląsk zarobił miliony

O pokaźnej sumie pieniędzy, która wpłynęła na klubowe konto, a także o przygotowaniach do meczów w europejskich pucharach i transferach do Śląska Wrocław, opowiada wiceprezes klubu, Wojciech Bochnak.

Euro to egzamin

Tym razem więcej czasu poświęciliśmy na rozmowę na temat szans polskiej reprezentacji na zbliżających się Euro. Czy Robert Lewandowski i spółka mają szanse na sukces?

Zdobędziemy 6 punktów

O nowych umowach, nowych piłkarzach, a także o dwóch najbliższych meczach (zdaniem naszego rozmówcy oba wygramy) rozmawiamy z Tomaszem Szozdą, rzecznikiem prasowym Śląska.

Gastronomia na stadionie jest fatalna

Jacek Boniecki to znany wrocławski restaurator i kibic Śląska. Opowiada nam o swoich wrażeniach dotyczących gastronomi na meczach naszej drużyny.

Koziński: Chcę wygrać

Jędrzej Koziński chce wygrać wybory na szefa Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Jaki ma pomysł na władzę, jak ocenia dotychczasowego prezesa?

Widać poprawę

O zmianie trenera, nowej taktyce, a także o poszczególnych formacjach i zawodnikach Śląska Wrocław, opowiada redaktor Piotr Janas z Gazety Wrocławskiej.

Cel: dobra gra, wysokie miejsce

Wojciech Bochnak mówi o celach, które zostały wyznaczone Jackowi Magierze, nowemu szkoleniowcowi Śląska Wrocław. Jest też o piłkarzach, którym kończą się umowy, a także o młodych zawodnikach.