Programy Echo24

Hej Śląsk

Ciekawostki, komentarze i analizy. Telewizja Echo24 jako patron medialny piłkarskiego klubu ze stolicy Dolnego Śląska, zaprasza na nowy sezon programu Hej Śląsk! Redaktor Marcin Torz i jego goście w rozmowach dotyczących Śląska Wrocław.

Najnowsze odcinki

Cel: dobra gra, wysokie miejsce

Wojciech Bochnak mówi o celach, które zostały wyznaczone Jackowi Magierze, nowemu szkoleniowcowi Śląska Wrocław. Jest też o piłkarzach, którym kończą się umowy, a także o młodych zawodnikach.

Akademia jest ważna

O budowie akademii piłkarskiej Śląska Wrocław, a także o innych elementach klubu sportowego, rozmawiamy z Damianem Filipowskim.

Piłka i polityka

O sytuacji politycznej na Dolnym Śląsku, ale oczywiście też o tym, jak radzi sobie piłkarski Śląsk, rozmawiamy z Przemysławem Piwowarskim, szefem stowarzyszenia Wielki Śląsk.

Fatalne zachowanie władz klubu

Trener Szukiełowicz krytykuje władze Śląska, które za plecami trenera Lavicki, rozmawiają z innymi szkoleniowcami. “Szukieł” mówi też o dyspozycji naszego zespołu.

Trener powinien zostać

O swoich przemyśleniach na temat sytuacji w klubie opowiada Michał Jaros, wrocławski parlamentarzysta. Nie zabrakło też słowa o polityce, a także o największym kibicu Śląska pośród posłów – Grzegorzu Schetynie.

Zdobyć punkty w kolejnych meczach

Wojciech Bochnak analizuje ostatni mecz Śląska z Pogonią i opowiada również o rozmowach z piłkarzami, którym kończą się kontrakty. 

O przyszłości WKS

Jan Mikoś, współprowadzący podcast o piłkarskim Śląsku ciekawie opowiada o naszej drużynie. Nasz ekspert wygłasza dużo trafnych spostrzeżeń i wniosków. 

Chcemy wygrać z Lechem

Bartek Pawłowski opowiada o obozie, treningach i dyspozycji Śląska Wrocław. Zapowiada, że zespół do Poznania jedzie po 3 punkty. 

Co z młodymi?

O młodych piłkarzach Śląska Wrocław i nie tylko, rozmawiamy z Janem Mikosiem, uznanym ekspertem piłkarskim, współprowadzącym podcast na temat naszej drużyny.

Śląsk gra źle

O bardzo słabym występnie przeciwko Stali Mielec, a także o zbliżającym się meczu z Piastem. Co się dzieje ze Śląskiem? Dlaczego zespół gra tak słabo?