Programy Echo24

Hej Śląsk

Ciekawostki, komentarze i analizy. Telewizja Echo24 jako patron medialny piłkarskiego klubu ze stolicy Dolnego Śląska, zaprasza na nowy sezon programu Hej Śląsk! Redaktor Marcin Torz i jego goście w rozmowach dotyczących Śląska Wrocław.

Najnowsze odcinki

Szansa na puchar

Którzy piłkarze rezerw wypadli najlepiej w meczu z Zagłębiem? Jak prezentuje się obecnie Śląsk? O tym wszystkim rozmawiamy z redaktorem Filipem Macudą.

Jest rywalizacja

Szkoleniowiec Śląska – Paweł Kozub, opowiada o pracy w klubie, mówi m.in.na temat powrotu do treningów kontuzjowanych piłkarzy.

Pomagamy na Litwie

Lider wrocławskich kibiców – Przemysław Piwowarski mówi o pomocy, którą sympatycy Śląska zawieźli Polakom na Litwie, a także o zgodzie z fanami klubu z Budapesztu.

Nie ma konfliktu

Wojciech Bochnak mówi o sytuacji w klubie, również w kontekście doniesień na temat konfliktu na linii Jacek Magiera – Dariusz Sztylka.

Nikt już nie przyjdzie

Dariusz Sztylka mówi o najnowszych ruchach transferowych, a także opisuje nowych piłkarzy Śląska.

Śląsk to moje życie

Jeden z najbardziej popularnych pracowników klubu opowiada o swojej miłości do Śląska Wrocław i pracy w drużynie.

Mamy dobry zespół

Jarosław Szandrocho niedawno awansował, ale wciąż jest bardzo blisko drużyny. Rozmawiamy z nim m.in. o europejskich pucharach.

Śląsk musi wygrać

O meczu z Hapoelem rozmawiamy z redaktorem Cyprianem Dmowskim. Ten popularny dziennikarz jest pewien, że Śląsk wygra z reprezentantami Izraela.

Śląsk i Lechia – moja miłość

Paweł Jóźwiak, prezes FEN to zagorzały kibic piłki nożnej. W jego sercu są dwa zespoły: Śląsk i Lechia.

Grać jak najdłużej

Wojciech w mówi o występach Śląska w europejskich pucharach. Przed drużyną został postawiony jasny cel: grać jak najdłużej.