Hydropolis. Zwiedzanie i atrakcje online

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Jak samodzielnie wykonać środki czystości? Jak z prosty składników kuchennych zrobić tęczę albo szalona pianę? Między innymi tego dowiedzieć się można ze specjalnego cyklu Hydropolis „Hydro w domu”. Wrocławska placówka w związku z pandemią koronawirusa udostępnia w sieci wiele ciekawych materiałów.

Chociaż z powodu koronawirusa Hydropolis jest nieczynne, nie oznacza to, że całkowicie zamyka się na gości. Swoje działania przeniosło do sieci.

Hydropolis w czasie pandemii koronawirusa

Bardzo nam zależy na zdrowiu naszych gości i na tym, żeby zostali w domu, dlatego chcemy pomóc. Korzystając z naszych doświadczeń z działalności edukacyjnej, przygotowaliśmy projekt Hydro w domu. Codziennie na naszym facebookowym profilu publikujemy treści wprowadzajacące w tematykę wody i wszystkiego, co jest z nią związane – mówi Wiola Samborska, menadżerka Hydropolis Wrocław.

Z serii Hydro na przykład można dowiedzieć się, jak samodzielnie wykonać środki czystości. Z prosty składników kuchennych można zrobić tęcze albo szalona pianę.

Wiemy, że najlepszą formą nauki jest oczywiście zabawa, dlatego przygotowaliśmy takie doświadczenia opisujące prawa fizyki i chemii, które można samodzielnie wykonać w warunkach domowych – wyjaśnia Wiola Samborska, menadżerka Hydropolis Wrocław.

Ośmiornica i Rekin zapraszają do wrocławskiego Hydropolis

Nie zabraknie także spotkań z Ośmiornica i Rekinem, które m. in. podjadają i oglądają horrory. – Ośmiornica i Rekin, kiedy Hydropolis jest zamknięte, bardzo tęsknią, ale się nie nudzą. Z szalonym naukowcem, w rolę którego wcielił się nasz edukator Wojciech Dreiseitel przygotowaliśmy serię ciekawostek. Co robią Ośmiornica i Rekin? Zobaczcie sami, zdradzę tylko, że na przykład grają w łapki – dodaje Wiola Samborska, menadżerka Hydropolis Wrocław.

W niedziele zaś wirtualnie zwiedzić można jedna ze stref Hydropolis. – Tak długo, jak będziemy w stanie pomagać, będzie trudno i będziemy musieli zostać w domu, tak długo Hydro w domu będzie z Wami i z nami – podsumowuje Wiola Samborska, menadżerka Hydropolis Wrocław.

Na razie warto zostać w domu i poznać Hydropolis przez internet.

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy