I Senioralny Festiwal Piosenki Artystycznej. Trwają zgłoszenia na casting

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
We Wrocławiu, po raz pierwszy w Polsce, odbędzie się I Senioralny Festiwal Piosenki Artystycznej, który dedykowany jest wszystkim seniorom i seniorkom, którzy kochają muzykę i marzą o śpiewaniu na wielkiej scenie.
  • Być może na przestrzeni lat nigdy nie mieli możliwości, żeby spełnić swoje wielkie marzenie. Mają swoje talenty gdzieś w zanadrzu schowane i żeby mogli też wystąpić na dużej scenie, jaką będzie scena Impartu we Wrocławiu. Tak że serdecznie wszystkich będziemy zapraszać do tego, żeby wziąć udział w tym festiwalu. Jeśli chodzi o zgłoszenia, bardzo prosta sprawa. Wystarczy napisać swoje imię, nazwisko, wiek. Wybrać jedną swoją ukochaną, ulubioną piosenkę i taką piosenkę razem ze zgłoszeniem do nas przesłać. My wtedy wszystkich tych ludzi, którzy się do nas zgłoszą, będziemy zapraszać 10 października na przesłuchania konkursowe do WCRS-u we Wrocławiu. Tam specjalnie wybrane jury będzie oceniać wszystkich tych, którzy się do nas zgłoszą – mówi Michał Hadasik, muzyk, „Scena Pod Regałem”.

Jury wybierze finałową 10-tkę, która następnego dnia zostanie zaproszona na specjalne warsztaty.

– Ci seniorzy będą mieli też dostęp do profesjonalnej obsługi dydaktycznej. Będziemy się uczyć śpiewu, emisji głosu, ruchu scenicznego, pewnych, powiedzmy, również teatralnych przedsięwzięć. I następnie oni wszyscy wezmą udział w wielkiej gali finałowej – mówi Michał Hadasik, muzyk, „Scena Pod Regałem”.

Ta odbędzie się 12 października w Impart Centrum. Na scenie oprócz finalistów, wystąpią również gwiazdy.

– W drugiej części pani Justyna Szafran, oczywiście artyści „Sceny Pod Regałem”, specjalnie zaproszeni goście. No i to właśnie pani Justyna Szafran będzie przewodniczącym jury. Drodzy państwo, bardzo piękne nagrody na Was czekają. Będziemy zdradzać to z tygodnia na tydzień, ale mogę zdradzić już na początek, że będą to między innymi wycieczki krajoznawcze, szeroki zasób prezentów od naszych partnerów czy jakieś ewentualne nagrody pieniężne. Także sława, chwała, liczne prezenty to wszystko czeka na naszych seniorów. Ale przede wszystkim chodzi nam tutaj o dobrą zabawę, o integrację międzypokoleniowa i o to, żeby seniorzy, mimo że na przestrzeni tych lat wcześniej nie mieli takiej szansy, żeby mogli poczuć się jak prawdziwe gwiazdy polskiej estrady – mówi Michał Hadasik, muzyk, „Scena Pod Regałem”.

Udział w castingu może wziąć każdy, natomiast wstęp na Galę Finałową jest biletowany.

Zobacz również

Od rozkładu jazdy 2023/2024 zmienia się schemat połączeń kolejowych na Dolnym Śląsku. Większość podróżnych będzie podróżować po liniach o tym samym numerze, jednak wprowadzone zmiany porządkują numerację linii w pociągach Kolei Dolnośląskich i Polregio.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy