II Plebiscyt Sportowca Roku gminy Kobierzyce

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Zakończenie sezonu KPR-u Kobierzyce było także okazją do wręczenia nagród w II Plebiscycie Sportowca Roku gminy Kobierzyce. Tutaj także to piłkarki ręczne skradły niemalże całą uwagę. Wyjątkiem było zwycięstwo w kategorii młodzieżowej.

Alicja Poniatowska w kategorii jeździectwo, także niesamowity sukces. Niepopularna dyscyplina sportu, ale trudna i wyczynowa – mówi Maja Rytelewska, dyrektor KOSiR-u.

Tytuł sportowca roku trafił do Kingi Jakubowskiej. Wychowanka KPR-u ma za sobą udany sezon na parkietach Superligi, teraz przed nią kolejne wyzwania. Zawodniczka podpisała dwuletni kontrakt z mistrzowskim Zagłębiem Lubin. 

Na pewno miło odbiera się takie trofea. Widać, że ludzie doceniają naszą pracę. Jest to bardzo miłe, dlatego bardzo dziękuję za wszystkie głosy – dodaje Kinga Jakubowska, zawodniczka KPR-u Kobierzyce.

Drużyną roku został srebrny zespół KPR-u Kobierzyce, pod wodzą Edyty Majdzińskiej, która drugi raz zgarnęła tytuł trenera roku.

Bardzo się cieszę, że drugi raz dostałam tego „gladiatora” dla najlepszego trenera. To jest dla mnie szczególne wyróżnienie, tym bardziej, że głosują także osoby z branży. Bardzo dziękuję za oddane głosy. Mogę się tylko cieszyć, że dziewczyny mi zaufały. Podążały w kierunku, który wyznaczyłam. To wszystko przyniosło świetne rezultaty – dodaje Edyta Majdzińska, trenerka KPR-u Kobierzyce.

Coraz więcej dyscyplin, coraz więcej nowych sportowców, którzy mają szanse osiągać sukcesy i je osiągają – opowiada Ryszard Pacholik, wójt gminy Kobierzyce.

Wójt gminy Ryszard Pacholik zdradził nam, że chciałby, żeby plebiscyt był już sportową tradycją. W tym roku zabrakło uroczystego balu, ale nic straconego.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli zorganizować bal, ale w tym roku udało się chociaż zaprosić kibiców – podsumowuje Maja Rytelewska, dyrektor KOSiR-u.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy