III edycja akcji sprzątania. Art Open edukuje i integruje

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Ekologia staje się coraz ważniejszym aspektem prowadzenia świadomego biznesu. Art Open po raz trzeci zaprosiło firmy z Wrocławia i nie tylko na akcję sprzątania. Cel ekologiczny był ważny, ale niemniej okazał się ten integracyjny.
  • To nasza inicjatywa oddolna Art Open. W tym roku niestety w deszczu, ale frekwencja rekordowa – prawie 170 osób zarejestrowanych. Startujemy, sprzątamy, a z nami prezesi, pracownicy, kierownicy dużych firm – mówi Jacek Wiśniewski, prezes zarządu Art Open.

  • Nasza firma zajmuje się bezpieczeństwem i systemami przeciwpożarowymi. Misją naszej firmy jest ochrona życia ludzkiego, dlatego też dziś tu jesteśmy. Ekologia jest dla nas bardzo ważna, powinniśmy chronić Ziemię.

  • Każda firma niezależnie od profilu działalności ma wpływ na to, jak kształtuje się nasze środowisko. Chociażby przychodząc dziś, sprzątać. Jesteśmy drugi raz, a rok temu zajęliśmy drugie miejsce .

  • Pracujemy z nauczycielami, a oni przekazują swoją wiedzę dzieciom, dlatego tak ważne jest, żeby każdy z nich pielęgnował ekologiczne wartości. Warto uczestniczyć w takich imprezach jak ta. 

  • Rok temu wygrałyśmy, w tym także chcemy wygrać i podtrzymać tradycję. Musimy wszyscy dbać o miejsce, w którym żyjemy.

  • Chcemy zrobić coś dla Ziemi, żeby pokazać, że nam wszystkim może żyć się lepiej. Chcemy być częścią takich wydarzeń – mówią uczestnicy wydarzenia.

  • Nie tak łatwo ich tutaj wszystkich zebrać. Świadomość ekologiczna i dbanie o środowisko cały czas na szczęście wzrastają. Zmiany klimatyczne, zanieczyszczenie środowiska, wyższe temperatury – to powoduje, że świadomość rośnie. Nie czekamy na innych, tylko sami bierzemy sprawy w swoje ręce. Do tego integracja między biznesem, mamy tutaj ponad 50 firm, które ciągle rozmawiają – mówi Jacek Wiśniewski, prezes zarządu Art Open.

  • Poznajemy nowych ludzi, a że przyszłyśmy we dwie, to musimy się lepiej zintegrować z innymi.

  • To jest teraz szczególnie ważne, po dwóch latach przerwy od takich wydarzeń. Teraz znów możemy się spotkać, porozmawiać i zaprzyjaźnić się – podsumowują uczestnicy.

Zobacz również

W godzinach popołudniowych na wysokości ulicy Ruskiej we Wrocławiu doszło do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem motocyklisty, co spowodowało też utrudnienia w ruchu w centrum miasta. Dostaliśmy nagranie z miejsca zdarzenia od naszego widza na kontakt@echo24.tv. Zapytaliśmy wrocławską policję, jak doszło do tego zdarzenia.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy