IV Forum Kobiet Przedsiębiorczych

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
We Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia odbyło się IV Forum Kobiet Przedsiębiorczych. Hasło tegorocznej edycji to „wbrew stereotypom”.

IV Forum Kobiet Przedsiębiorczych to wydarzenie zorganizowane przez Powiat Wrocławski. Uczestniczyły w nim kobiety biznesu, przedstawicielki samorządów gmin i powiatów. Tematem tegorocznej edycji było „wbrew stereotypom: mam wybór, jestem sobą, działam”.

Spotkałyśmy się tutaj dzięki zaproszeniu pana Romana Potockiego. Jesteśmy mu za to bardzo wdzięczne, że jest ktoś, kto docenia naszą pracę, nasze codzienne działania – opowiada Beata Jagielska, Prezes Towarzystwa Przyjaciół Ratowic.

To jest podziękowanie za trud i pracę wszystkich kobiet. Panie, oprócz prowadzenia obowiązków domowych, prowadzą biznes i zasługują na szacunek – tłumaczy Sławomir Hryniewicz, Radny Powiatu Wrocławskiego.

Z racji zaproszonych ok. 300 kobiet, wydarzenie odbyło się we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia.

Hala jest wyjątkowym obiektem na tego typu wydarzenia. Halą zarządza kobieta, więc w mojej ocenie Hala Stulecia jest kobietą. Przed nami Dzień Kobiet, zatem nie wyobrażam sobie innego miejsca na to wspaniałe wydarzenie, kiedy gromadzimy przedsiębiorcze panie w jednym miejscu. Jest to preludium do właściwego Dnia Kobiet, które już przed nami – mówi Magdalena Piasecka, Prezes Hali Stulecia.

W ramach IV Forum Kobiet Przedsiębiorczych zostały zorganizowane panele dyskusyjne dotyczące m.in mody, diety oraz ćwiczeń. 

Przygotowaliśmy spotkania ze specjalistkami: są to między innymi dietetyczki, kobiety związane z modą. Myślę, że przy takim przekroju pań i repertuarze, jaki przygotowaliśmy na to wydarzenie, każda z kobiet znajdzie coś miłego dla siebie – dodaje Starosta Powiatu Wrocławskiego, Roman Potocki.

Forum Kobiet Przedsiębiorczych to cykliczne wydarzenie. Ma na celu budowanie świadomości o rosnącej roli kobiet w życiu społecznym i gospodarczym.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy